Technológ

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Miesto práce
Spišská Belá
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
1000 € brutto/mes.

Popis práce

Pre nášho klienta, stabilnú a perspektívnu zahraničnú spoločnosť v oblasti strojárskej výroby hľadáme skúseného Technológa.

Čo bude Vašou hlavnou náplňou práce?

- vypracovanie technologických postupov pre výrobu pružín a drôteného výrobného programu a plechových lisovaných výrobkov
- analýza nových komponentov a návrhu spôsobu ich výroby
- kontrola dodržiavania technologických postupov
- vyhodnocovanie výrobného procesu
- predkladanie návrhov pre zlepšenie technologického procesu výroby, produktivity práce a kvality výrobkov
- analýza nepodarkov, zistene príčiny ich výskytu, návrh na odstránenie nedostatkov

Ponúkame

- základná mzda 1000 € brutto/mes.
- možnosť získania jednorázovej ročnej finančnej odmeny do výšky 300 €
- pružná pracovná doba
- práca na hlavný PP
- príspevok na DDS (3.pilier), vstupenky do Aqua City Poprad, vianočná odmena
- odmeny pri životných jubileách
- možnosť profesionálneho a osobného rozvoja (školenia)
- kariérny rast
- zázemie stabilnej a perspektívnej zahraničnej spoločnosti v mladom a ambicióznom tíme

Požadujeme

- vzdelanie v odbore strojárstvo/elektrotechnológia
- prax min. 2 roky s procesom výroby lisovania
- prax v odbore a skúsenosti spojené s realizáciou technologického procesu - výhodou
- čítanie technickej dokumentácie a výkresov
- technické myslenie, komunikačné schopnosti, strategické myslenie
- samostatnosť, časová flexibilita
- etika, zodpovednosť, lojálnosť, spoľahlivosť, precíznosť

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Lenka Nahay Čičmanová
E-mail: poslať životopis
ID: 3898023  Posting date: 26.3.2020  The job comes from another website or source. Basic wage component (gross) and other rewards: 1000 € brutto/mes.