Prípravár/Rozpočtár stavieb

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Miesto práce
Trnava
Termín nástupu
Dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
od 1600 brutto/mes.

Popis práce

Pre nášho klienta stabilnú a dynamicky rastúcu investično-developerskú spoločnosť so sídlom v Trnave hľadáme skúseného Prípravára, rozpočtára stavieb.

Čo bude Vašou hlavnou náplňou práce?

- skúmanie predbežných architektonických nákresov a inžinierskych plánov
- kontrola projektovej dokumentácie a jej kompletnosti
- vypracovanie a kontrola výkazov výmer z projektovej dokumentácie
- príprava a rozposlanie podkladov na ocenenie subdodávateľských a dodávateľských firiem
- komunikácia a samostatné rokovania so subdodávateľmi
- vypracúvanie konečných cenových ponúk
- zostavovanie cenových kalkulácií zohľadňujúcich všetky vstupy a faktory ovplyvňujúce konečnú
hodnotu nákladov
- prezentácia výsledkov tendrov nadriadeným
- komunikácia s projektantom
- spracovanie harmonogramu stavby
- plnenie strednodobých a krátkodobých úloh v oblasti technických činností, prípravy a oblasti
obchodu
- ostatné práce podľa potrieb spoločnosti

Ponúkame

- služobný mobilný telefón, notebook
- práca v dynamicky sa rozvíjajúcej investično - developerskej spoločnosti
- možnosť osobnostného a kariérneho rastu
- firemné akcie,teambuilding

Požadujeme

- vzdelanie v odbore stavebníctva
- predchádzajúca prax min. 3 roky na obdobnej pozícii
- skúsenosť s realizáciou výberu dodávateľov
- skúsenosť s tvorbou cenových ponúk
- práca v programoch Excel, CENKROS, AutoCAD
- prehľad o cenách v stavebníctve - výhodou
- prezentačné schopnosti
- matematické schopnosti, analytické myslenie
- dôslednosť, precíznosť
- komunikatívnosť
- rozhodnosť
- proaktívny prístup k práci

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Lenka Nahay Čičmanová
E-mail: poslať životopis
ID: 3870292  Posting date: 13.2.2020  The job comes from another website or source. Basic wage component (gross) and other rewards: od 1600 brutto/mes.