Vedúci zmeny (strojárenský priemysel)

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Miesto práce
okres Galanta
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1400 Eur /mesačne

Popis práce

Hľadáme skúseného vedúceho zmeny pre stabilnú medzinárodnú výrobnú spoločnosť v Galantskom okrese.

Náplň práce:
- denné zabezpečovanie organizácie prác na zverenom výrobnom pracovisku, koordinácia a riadenie prác výrobných pracovníkov,
- zabezpečovanie personálnej, materiálnej, časovej a kvalitatívnej stránky výrobného procesu pracoviska,
- zodpovednosť za celkové riadenie oddelenia výroby,
- účasť na strategickom plánovaní ľudských a materiálových zdrojov výroby,
- zabezpečenie realizácie a plnenie výrobného plánu,
- zabezpečovanie výstupov z výroby v požadovanej kvalite,
- zodpovednosť za dodržiavanie stanovených kvalitatívnych štandardov a firemných postupov na oddelení výroby,
- zodpovednosť za motiváciu, hodnotenie a riadenie zverených pracovníkov.

Konečná nástupná mzda bude závisieť od relevantných skúseností.

Ponúkame

- motivujúce finančné ohodnotenie
- práca v stabilnej spoločnosti s dlhoročnou tradíciou
- firemná doprava

Požadujeme

- skúsenosti s riadením a vedením ľudí min. 2 roky,
- znalosti anglického jazyka (nim. úroveň B1),
- znalosť MS Office
- prax v práci na zariadeniach ako sústrh, CNC a laser
- veľmi silné riadiace a organizačné schopnosti
- samostatnosť, presnosť a dôslednosť pri plnení stanovených úloh

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Lenka Nahay Čičmanová
E-mail: poslať životopis
ID: 3868988  Posting date: 12.2.2020  The job comes from another website or source. Basic wage component (gross) and other rewards: 1400 Eur /mesačne