Hľadáme šikovného elektrikára so skúsenosťami s automatizáciou

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Miesto práce
Prešov
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ASAP
od 5€ brutto/hod. pre TPP a od 8€/hod. pre živnosť (výška mzdy závisí od skúseností kandidáta)

Popis práce

Pre nášho významného klienta v Prešove hľadáme elektrikára, ktorý má skúsenosti so zapájaním elektro-rozvodov pri výrobe rozvádzačov v automatizácii.

Tvojou náplňou práce bude:
- káblovanie rozvodov priemyselných zariadení podľa technickej dokumentácie
- skúšanie a testovanie zariadenia pred expedíciou
- montáž a oživenie priemyselného zariadenia priamo u zákazníka (v rámci SR alebo zahraničie v rámci
Európy)

Ponúkame

- po zaučení možnosť vycestovať na montáž priamo k zákazníkovi, a tým si zvýšiť svoj zárobok
- obedy len za 0,06€
- možnosť odborného rastu

Požadujeme

- odborná spôsobilosť v elektrotechnike §21 alebo §22
- ukončené vzdelanie v elektrotechnickom odbore
- skúsenosti s automatizáciou - PODMIENKOU
- skúsenosti s výrobou automatizovaných zariadení
- znalosť čítania výkresov (elektrické i mechanické)
- ochota cestovať po Slovensku, ale i zahraničí v rámci Európy

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Lenka Nahay Čičmanová
E-mail: poslať životopis
ID: 3750318  Posting date: 29.8.2019  The job comes from another website or source. Basic wage component (gross) and other rewards: od 5€ brutto/hod. pre TPP a od 8€/hod. pre živnosť (výška mzdy závisí od skúseností kandidáta)