Mzdová účtovníčka s praxou

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
od 1.5.
Mzdové podmienky (brutto)
od 1050€

Popis práce

Hľadáme mzdovú účtovníčku s praxou na dobu určitú od 1.5.2019 do 30.11.2019.
Pracovná doba: od 9.00 - 14.00 pevná, zvyšné hodiny sú variabilné.

Vašou náplňou práce bude:
- vypočítavať mzdy v súlade s predpismi v systéme EGJE/Elanor
- viesť mzdovú agendu
- aktualizovať údaje v dochádzkovom systéme ANET
- zostavovať výplatné listiny
- spracúvať mesačné, štvrťročné reporty
- vykonávať zrážky
- evidovať, upravovať, archivovať záznamy, mzdové dokumenty
- operatívne riešiť úlohy podľa oddelenia

Požadujeme

• práca s MS Office na pokročilej úrovni
• znalosť AJ výhodou
• prax v oblasti mzdového účtovníctva
• znalosť zákonov v oblasti mzdového účtovníctva
• zodpovednosť, dôslednosť, dôveryhodnosť, spoľahlivosť
• orientácia na detail, flexibilita

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Lenka Nahay Čičmanová
E-mail: poslať životopis
ID: 3645130  Posting date: 15.4.2019  The job comes from another website or source. Basic wage component (gross) and other rewards: od 1050€