Posledné voľné miesta. Hľadáme šikovné operátorky do priemyselného parku Veľká Ida.

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Miesto práce
Prešovský kraj, Košický kraj, Košice, okres Rožňava
Termín nástupu
podľa dohody, možný aj ihneď
priemerná mzda 650 € + preplácame dopravu +nadštandardné príplatky za poobedné a nočné zmeny

Popis práce

Hľadáme zamestnancov na pozíciu Operátorka výroby v priemyselnom parku Veľká Ida.

Táto práca je vhodná aj pre uchádzačky z okolitých miest a obcí - bezproblémové SAD spoje až priamo k závodu. Aj z Košíc.

Vašou náplňou práce po zaškolení bude:
- výroba senzorov
- kontrola kvality
- testovanie výrobkov
- balenie

Ponúkame

- mesačný bonusový systém
- pracovné voľno nad rámec zákona
- dovolenka nad rámec zákona
- zmenové príplatky nad zákona
- koncoročný bonus
- preplácanie cestovných náhrad
- vernostný príspevok
- systém sociálnych benefitov
- interný zaškoľovací proces

Požadujeme

- šikovnosť
- zdravotná spôsobilosť (nočné zmeny),
- zodpovednosť
- chuť pracovať

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Lenka Nahay Čičmanová
E-mail: poslať životopis
ID: 3363464  Posting date: 16.4.2018  The job comes from another website or source. Basic wage component (gross) and other rewards: priemerná mzda 650 € + preplácame dopravu +nadštandardné príplatky za poobedné a nočné zmeny