Nemecko/Rakúsko - Stolár

In Box Agency, s.r.o.

Miesto práce
Nemecko
Termín nástupu
ihneď a počas roka 2022
Mzdové podmienky (brutto)
2 300 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

V spolupráci s nemeckou zamestnávateľskou agentúrou aktuálne hľadáme väčšie množstvo stolárov na produkciu/výrobu nábytku / okien do Nemecka.

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti :
- rezanie, frézovanie, brúsenie, hobľovanie, skrutkovanie, pilovanie atď...
- montáž nábytku a nábytkových modulov
- prevádzka bežných stolárskych strojov
- kontrola a prípadne opravy
- čítanie technickej dokumentácie

15 Montéri nábytku - 86150 Augsburg (Bayern)
1. Montáž nábytku u koncových zákazníkov
2. Práca s tesárskym náradím
3. Čítanie technických výkresov
Plat: ca 2450eur

2 Stolári - 90513 Zirndorf (Bayern)
1. Samostatná montáž nábytku podľa výkresov
2. Montáž prefabrikovaných prvkov
3. Kontrola a zabezpečenie kvality montáže
4. Dokončovacie práce

1 Stolár - 96132 Schlüsselfeld (Bayern)
1. Výroba a montáž komponentov pre obytné automobily
2. Montáž nábytku v konštrukcii vozidiel
3. Spravovacie a opravárenské práce
Plat: ca 2300eur

1 Výroba okien - 86643 Rennertshofen
1. Brúsenie, pílenie, vŕtanie
2. Výroba okien a dverí
4. Skúsenosti s výrobou okien
Plat: ca 2200eur

1 Výroba okien - 77716 Haslach (Baden-Württemberg)
1. Čítanie technických výkresov
2. Pílenie, vŕtanie, brúsenie
3. Výroba a montáž okien

Stolár - neďaleko Bamberg (Bayern)
1.Inštalácia a montáž nábytku v mobilných domoch
2. Spracovanie dreva
3. Rezanie dreva
4. Náuka o materiáloch
5. pílenie, lisovanie, rezanie, montáž, lepenie
Plat: 14,00€ - 17, 00€ brutto/h + 20€ diéty + 20€ príspevok na ubytovanie

10 Stolár - Greifswald, DE
1. Montáž nábytku do plachetníc
2. Rezanie malých častí
3. Montáž nábytku a kuchynských dielov na mieste
4. Nástup od apríla
Plat: ca 23000eur

Stolár - Greifswald, DE
1. Montáž nábytku a nábytkových modulov (plachetnice, motorové jachty)
2. Úpravové a dokončovacie práce
3. Prispôsobenie opláštenia
4. Sťahovanie švov
5. Kontrola a oprava povrchov
6. Práca na strojoch
Plat: 13,00 -15,00€ brutto/h + 20€ diéty + 20€ príspevok na ubytovanie
- 2 smeny/3 smeny
- nutná znalosť nemeckého jazyka min. B1

Stolár - blízko Bamberg (Bayern), DE
1. Inštalácia a montáž nábytku v mobilných domoch
Plat: 14,00 -17,00€ brutto/h + 20€ diéty + 20€ príspevok na ubytovanie

Stolári - 4172 St. Johann am Wimberg (Oberösterreich) - Rakúsko
Stredne veľké stavebné a nábytkové stolárstvo s dobrou pracovnou atmosférou
- prvých pár týždňov práca v dielni, potom montážne práce- montáž schodov. (práca vykonávaná vo výške - 10m)
Plat: Kvalifikovaný pracovník 14,07 € brutto/h + 26,40€ diéty + 15€ príspevok na ubytovanie
Pomocný pracovník 11,17 € brutto/h + 26,40€ diéty + 15€ príspevok na ubytovanie

Stolár - 4631 Krengelbach (Oberösterreich) - Rakúsko
- pracovník na výrobné a montážne práce v stavebnom a nábytkárskom stolárstve (zariaďovanie objektov, plánovanie a maloobchod s nábytkom)
- vlastné auto je podmienkou
- možná práca nadčas

Stolár - 5611 Großarl (Salzburg) - Rakúsko
- pracovník pre výrobné a montážne práce v stolárskej a nábytkárskej dielni.

Montéri okien, dverí - 2230 Gänserndorf (Niederösterreich)
- skúsení pracovníci na montážne práce dverí a okien
- schopnosť pracovať v tíme
Plat: 12,56 € brutto/h + 26,40€ diéty + 15€ príspevok na ubytovanie

Montéri okien, dverí - 6068 Mils (Tirol)
- pracovník/ci pre montážne práce - dvere, okná
- jednotlivo alebo v partii (4-6 mužov)
Plat: Kvalifikovaný pracovník 13,20 € brutto/h + 26,40€ diéty + 15€ príspevok na ubytovanie

Termín nástupu: ihneď a počas roka 2022

Iné výhody:
- dlhodobá nemeckú pracovná zmluva
- ubytovanie zabezpečené pred príchodom do Nemecka

Požiadavky na zamestnanca
- Niekoľko rokov skúseností ako stolár/montér kuchýň a nábytku
- schopnosť pracovať s náradím na opracovanie dreva
- zodpovednosť, flexibilita a ochota pracovať v tíme, ale aj samostatne
- fyzická zdatnosť na manuálnu prácu
- VP skupiny B + auto
- nemecky jazyk na úrovni - B1

- Pracuje sa na nemeckú zmluvu
- Overený zamestnávatelia
- Možnosť dlhodobej a stabilnej práce
- Ubytovanie zabezpečené a hradené uchádzačom

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Spracovanie dreva a výroba výrobkov z dreva, výroba nábytku

nemecká spoločnosť, ktorá sa orientuje na stavebníctvo a priemysel

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

- Vyučený stolár alebo dlhoročná prax
- Nemecký jazyk na úrovni B1
- Prax minimálne 2-3 roky
- VP a vlastné auto

In Box Agency je dynamická personálna spoločnosť založená odborníkmi z oblasti HR v roku 2004 . Začali sme sprostredkovaním zamestnania pre uchádzačov zo Slovenskej republiky do Veľkej Británie a Írska. Postupne sme naštartovali spoluprácu so zamestnávateľmi v Holandsku, Nemecku a iných krajinách v EÚ a Škandinávii. Naše aktivity postupne rapídne narastali a postupne sme začali umiestňovať aj pracovníkov z Českej republiky, Maďarska a Poľska.

Našim cieľom je spolupracovať flexibilne a efektívne aby sme splnili vaše požiadavky. Fakt, že sme boli dvakrát medzi finalistami hodnotenia personálnych agentúr Recruit Rank je zárukou kvality, ktorú ponúkame ako klientom, tak aj uchádzačom o zamestnanie.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 4060787  Posting date: 9.2.2022  Basic salary component (gross): 2 300 EUR/mesiac