Fínsko - výroba a čalúnenie nábytku v továrni vo Fínsku

In Box Agency, s.r.o.

Miesto práce
Fínsko
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
11,8 EUR/hod.10,30€ na hodinu + bonus 1,50€

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

V spolupráci s partnerskou fínskou personálnou agentúrou hľadáme pre klienta – väčšiu rodinnú nábytkársku firmu s históriou od r. 1950 a vyše 100 zamestnancami s 2 výrobnými závodmi v mestách Kauhava a Lapua – vzdialených cca 15 km od seba šikovných pracovníkov na pozície Čalúnnik a šička. Náplňou práce sú všetky porrebné operácie pri výrobe sedacích súprav a postelí a to hlavne, kontrola dodaného materiálu, jeho príprava, samotné poťahovanie a čalúnenie a následné kontrola vykonanej práce, vizuálna a funkčná kontrola, prípadne premeriavanie. Je potrebné dodržiavať požadovanú rýchlosť, kvalitu a bezpečnosť pri práci.

Jedná sa o kumulatívnu pracovnú pozíciu.

Je potrebné aby aspoň jeden z 3 uchádzačov mal komunikatívnu úroveň anglického jazyka – úroveň B1 a vyššiu.

Druh prac. pomeru a dĺžka kontraktu:
Zamestnanie je na trvalý pracovný pomer na dobu neurčitú.

- stabilná práca, zamestnanie na fínsku zmluvu
- ubytovanie zabezpečené a hradené zamestnávateľom
- pomoc pri vybavení formalít a bankového účtu
- neúčtujeme si žiadne sprostredkovateľské poplatky

V prípade záujmu o túto pozíciu nám prosím zašlite emailom CV v anglickom jazyku na adresu [email protected] a do predmetu mailu napíšte VÝROBA NÁBYTKU, FÍNSKO. Uchádzačov, ktorí splňajú hore uvedené požiadavky budeme následne kontaktovať

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Spracovanie dreva a výroba výrobkov z dreva, výroba nábytku

Ide o väčšiu rodinnú nábytkársku firmu s históriou od r. 1950 a vyše 100 zamestnancami s 2 výrobnými závodmi v mestách Kauhava a Lapua

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

výroba nábytku, čalúnnik, šička

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Počet rokov praxe

5

- Prax ako čalunník / šička minimálne 5 rokov
- Schopnosť pracovať v rušno výrobnom prostredí
- Čítanie a práca podľa technických výkresov je veľkou výhodou
- Komunikatívna úroveň anglického jazyka B1 u jedného zo skupiny 3-4 zamestnancov

In Box Agency je dynamická personálna spoločnosť založená odborníkmi z oblasti HR v roku 2004 . Začali sme sprostredkovaním zamestnania pre uchádzačov zo Slovenskej republiky do Veľkej Británie a Írska. Postupne sme naštartovali spoluprácu so zamestnávateľmi v Holandsku, Nemecku a iných krajinách v EÚ a Škandinávii. Naše aktivity postupne rapídne narastali a postupne sme začali umiestňovať aj pracovníkov z Českej republiky, Maďarska a Poľska.

Našim cieľom je spolupracovať flexibilne a efektívne aby sme splnili vaše požiadavky. Fakt, že sme boli dvakrát medzi finalistami hodnotenia personálnych agentúr Recruit Rank je zárukou kvality, ktorú ponúkame ako klientom, tak aj uchádzačom o zamestnanie.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3370141  Posting date: 6.9.2021  Basic salary component (gross): 11,8 EUR/hod.