Reklamný technik - výškové práce

IMAGEWELL, s.r.o.

Miesto práce
Betliarska, Petržalka
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
1.5.2019
Mzdové podmienky (brutto)
1300 - 1800 EUR/mesiac, dohodou podľa Vašich schopností

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme nového spolupracovníka na pozíciu reklamného technika v oblasti výškových prác, ktorý by nám pomohol s praktickou časťou realizovania vývesov plachiet a bannerov na naše reklamné zariadenia.

Náplň práce zahŕňa najmä:

- praktickú pomoc produkčnému pri vývesoch alebo výlepoch našich zákaziek (príklad. zavesenie reklamy na bigboardoch, štítových stenách, do výkladu obchodu a atď...)
- drobné polepy stien samolepkou alebo tapetami
- bežné inštalácie PVC bannerov a iných reklám na reklamných plochách
- zamerania reklamných plôch a fasád budov pre umiestňovanie reklám
- finalizáciu vo výrobe v oblasti tlačiarenských prác

- upravenie mzdových podmienok podľa schopností a praxe uchádzača
- prehľadný systém benefitov k základnej mzde
- ďalšie vzdelávanie a rozvoj zručností

- neustála zmena predmetu práce
- výborný pracovný kolektív
- aktívny prístup zo strany zamestnávateľa

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

stavebné,technické,strojárske

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Základy

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

inštalácií-reklamy

Úspešný kandidát má mať:
- preukázanie dokladu o odbornej spôsobilosti na činnosť vo výškach
PODMIENKA
- minimálne skúsenosť s výškarskými prácami 4 roky
PODMIENKA
- prax v rovnakej alebo podobne oblasti (výroba reklamy, realizácia výstavných stánkov)
- technickú zručnosť
- vodičský preukaz a prax v šoférovaní

Radi by sme vybrali záujemcu s nasledovnými vlastnosťami:
- spoľahlivosť
- dôslednosť
- samostatnosť
- iniciatívnosť
- schopnosť pracovať v tíme
- technická zručnosť
- dochvíľnosť
- rozhodnosť

Imagewell je na trhu od roku 2000 a je dobre zabehnutou značkou s takmer 40 spolupracovníkmi a s množstvom pracovných príležitostí. Hlavnú časť našej činnosti tvorí veľkoplošná tlač a vonkajšia reklama, kde máme vlastnú výrobu a taktiež celoslovenskú sieť reklamných plôch. Prevádzkujeme a rozbiehame viacero online projektov a online značiek doma a v zahraničí. Reálne výsledky práce nášho tímu je možné vidieť takmer všade po Slovensku, napríklad v podobe realizovaných reklamných kampaní.

Čo ponúkame naviac je moderný spôsob spolupráce. Spolupracujeme moderne, bez hierarchií a tímovo.

Ako zamestnávateľ ponúkame stabilitu pre našich spolupracovníkov a možnosti inšpirovať sa novými postupmi alebo technológiami. Naše aktivity neustále rozvíjame aj do iných segmentov trhu, čo nám umožňuje ponúknuť stále nové pracovné príležitostí a možnosti uplatnenia. Za kľúčové pri spolupráci považujeme obojstranne aktívny prístup, ktorý nám pomáha byť medzi najlepšími.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 1387117  Posting date: 26.2.2019  Basic wage component (gross) and other rewards: 1300 - 1800 EUR/mesiac, dohodou podľa Vašich schopností