Predajca pánskej business módy Le Premier

IMAGE CARE SLOVAKIA - organizačná zložka s.r.o.

Miesto práce
Einsteinova, Petržalka
Termín nástupu
01.12.2018
Mzdové podmienky (brutto)
800 € základná mzda + 120 € osobne ohodnotenie + bonusy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme dynamického kolegu/kolegyňu s citom pre formálnu pánsku módu a aktívnym predajom priamo v predajni. Nečakaj žiadne procesy, ponúkni radšej vlastné myšlienky a nápady.

Pracovná náplň:
-predaj formálnej pánskej módy
-práca s pokladňou
-starostlivosť o tovar a jeho vystavenie
-starostlivosť o čistotu predajne

Naše očakávania

Si plný energie a rozdávaš úsmev každý deň
Máš rád výzvy a ich dosiahnutie
Sršíš nápadmi ako efektívnejšie pracovať
Formálna pánska móda Ti nie je ľahostajná
Chceš zmeniť zastaralý zákaznícky servis na jedinečný, ktorý bude pre zákazníka zážitkom
Chceš byť stále najlepším a rád sa stále vzdelávaš

Benefity, ktoré ponukame:

- stravné lístky v hodnote 4,00€
- Multisport karta (po uplynutí skúšobnej doby)
- pre najlepších motivačný internship v Londýne, alebo veľtrh pánskej módy vo Florencii
- mladý, energický kolektív, ktorý má rád vyzvy
- magazín Muži v Česku
- krátky/dlhý týždeň = voľno 15 dní v mesiaci

Keď Ťa ponuka zaujala, pošli svoj životopis na [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Počet rokov praxe

2

Le Premier je česká značka, ktorá už od roku 2011 prináša do obliekania českých (a novo aj slovenských) mužov kultivovanosť a štýl. Sme jednotka v šití pánskej módy na mieru Made tu Measure, predávame tú najkvalitnejšiu konfekciu vlastného dizajnu a sme výhradný distribútor anglickej prémiové obuvy Loake.
ID: 3533267  Posting date: 7.11.2018  Basic wage component (gross) and other rewards: 800 € základná mzda + 120 € osobne ohodnotenie + bonusy