Pracovník obchodního oddělení s maďarštinou

IGM nástroje a stroje s.r.o.

Místo práce
Tuchoměřice, Česko
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
38 000 - 44 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Hledáme nové spolehlivé a pracovité kolegy a kolegyně do zákaznického obchodního oddělení v IGM distribučním centru v Tuchoměřicích (vedle Premium Outlet Prague Airport).

Hlavní pracovní náplní bude péče o naše zákazníky z celé Evropy se zaměřením na Maďarsko. Budete přijímat a zpracovávat objednávky, poptávky a dotazy od koncových i B2B zákazníků. Uplatníte u nás skvělé komunikační schopnosti v českém i cizím jazyce při pracování dotazů z našeho eshopu. Nabízíme práci v malém mladším kolektivu s různorodou a dobře ohodnocenou prací.

Vaší pracovní náplní bude

  • zpracování dotazů zákazníků prostřednictvím e-mailu, telefonu, chatu či Facebooku
  • evidence a zpracování objednávek z eshopu a B2B webu
  • komunikace se zákazníky v maďarštině
  • komunikace v češtině a angličtině
  • řešení dotazů zákazníků ohledně sortimentu, dostupnosti a termínů dodání
  • evidence obchodních případů, poptávek a reklamací ve firemním systému

Požadavky a základní kvalifikační předpoklady:

  • vzdělání SŠ s maturitou nebo VŠ
  • znalost maďarštiny (jako rodilý mluvčí)
  • znalost angličtiny na úrovni B2 a výše (slovem i písmem)
  • přesnost, pečlivost, zodpovědnost
  • příjemné a korektní vystupování, komunikační schopnosti
  • ochota pracovat v týmu a zájem učit se nové věci
  • rutinní znalost OS Windows, emailu a MS Office

Nabízíme:

  • Perspektivní a stabilní zaměstnání v prosperující společnosti
  • Mzda nástupní na zapracování 34 tis. po dobu zapracování 1 – 3 měsíce max.
  • Mzda po zapracování 38-40 tis., s bonusy za svěřený region až 44 tis.
  • Stravenkový paušál 100 Kč při odpracování celého dne
  • Dovolená 5 týdnů a další benefity navíc
  • Možnost se dále vzdělávat v oboru
  • 8 hod. týdenní pracovní doba Po-Pá od 7:30 do 16:00 a 1x za 3 – 5 týdnů 9:00–17:30 služba
  • Občerstvení na pracovišti
  • Možnost parkování v areálu firmy

Lokalita pracoviště:

Nákupní zóna Tuchoměřice, Praha - západ (vedle Premium Outlet Prague Airport), 3 km od letiště Václava Havla Praha směr Kladno, v dosahu MHD Praha - Bus 312 a 322 a Bus Kladno.

Zaujala Vás naše pracovní nabídka a splňujete námi kladené požadavky ? Neváhejte a zašlete nám svůj životopis emailem.

Web: www.igm.cz | www.igm.sk | www.igmtools.hu | www.igmtools.com

Informace o náboru

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano
ID: 4069003  Posting date: 26.4.2021  The job comes from another website or source. Basic salary component (gross): 38 000 Kč/měsíc