Pracovník nového bistra Freshco v Piešťanoch

Ifood s. r. o.

Miesto práce
Park Pasáž 2, Trnavský kraj, okres Hlohovec, okres Piešťany
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, živnosť
Termín nástupu
31.07.2017
Mzdové podmienky (brutto)
670 €/mes. Čistá mesačná mzda plus benefity

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme zodpovedného, šikovného mladého človeka do nového bistra Freshco v centre Piešťan na trvaly pracovný pomer. (ideálne absolvent)

Práca zahŕňa-
Príprava surovín ako aj príprava a výdaj jedál samotných.
Spolupráca s kolegami a udržiavanie plynulého chodu kuchyne.
Obsluha zákazníkov.
Udržiavanie správneho skladovania tovaru a čistoty na pracovisk

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Iniciatívnosť, pracovitosť, zodpovednosť.
Dôležitá je tiež schopnosť spolupracovať s tímom a profesionálny prístup k práci.

Bistro Freshco sa špecializuje na prípravu netradičných jedál z vyšším štandartom surovín a štandartom služieb.
ID: 3125086  Posting date: 8.7.2017  Basic wage component (gross) and other rewards: 670 €/mes. Čistá mesačná mzda plus benefity