Obchodně-technický konzultant

IDIADA CZ a.s.

Místo práce
Košice

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro posílení našeho týmu hledáme zaměstnance na pozici:

Obchodně technický konzultant se specializací na Dassault Systemes – SIMULIA produkty

Jsou vám blízké výrazy jako virtuální testování, technické výpočty, CAD, CAE, FEA, apod.? Umíte komunikovat s lidmi a máte tah na branku? Potom hledáme možná právě vás.

Náplň práce:

- Vyhledávání a dlouhodobý rozvoj obchodních příležitostí na Slovensku
- Příprava nabídek, organizace workshopů, prezentací
- Úzká spolupráce s technickým oddělením IDIADA
- Péče o stávající zákazníky a rozvíjení spolupráce s nimi

Požadavky:

- VŠ nebo SŠ vzdělání technického směru (nejlépe strojírenské obory)
- Praxe v obchodních aktivitách se zaměřením na softwarová řešení (ideálně ve
strojírenství , automotive, letectví) výhodou

- Schopnost vzdělávat se i komunikovat v angličtině
- Řidičský průkaz sk. B
Osobní předpoklady:

- Dovednost komunikovat napříč celým managementem velkých firem včetně CEO
- Samostatnost a orientace na výsledek
- Ochota vzdělávat se a cestovat

Nabízíme:

- Zajímavou práci na hlavní pracovní poměr
- Profesionální zaškolení na produkty SIMULIA
- Osobní rozvoj, podporu vzdělávání
- Širokou škálu zaměstnaneckých benefitů
Místo výkonu práce:

Výběr lokality výkonu práce: kanceláře IDIADA Košice, Brno, home-office

Termín nástupu:

dle dohody

Své CV zasílejte společně se motivačním dopisem.

Informace o náboru

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské II. stupně
ID: 3447547  Posting date: 12.7.2018  The job comes from another website or source.