Pracovník príjmu tovaru

iDelia s.r.o.

Miesto práce
Vápenka 4, Devínska Nová Ves
Termín nástupu
1.6.2020
900 - 1 100 EUR/mesiacOdmeny podľa výkonu do výšky 200 EUR, cestovné 13.50 EUR

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho tímu hľadáme energického kolegu, ktorý má chuť učiť sa nové veci a neustále na sebe pracovať. Vašou úlohou bude:
- vykonávanie príjmu tovaru, materiálu a prepravných pomôcok od dodávateľov podľa platného plánu príjmu tovaru a pokynu vedúcich pracovníkov
- zodpovednosť za správnosť prímu tovaru podľa zadaných úloh a noriem
- fyzická a kvalitatívna kontrola dodaného tovaru, materiálu a prepravných pomôcok na základe systémových objednávok, dodacích listov a pokynov pre kvalitatívnu prebierku
- kontrola predloženej dokumentácie od dodávateľa na základe jej kompletnosti a správnosti
- zabezpečenie zadania prevzatého tovaru, materiálu do skladového IT- systému
- bezchybné systémové a fyzické spracovanie objednávky podľa stanovených pokynov
- potvrdenie správnosti prevzatého tovaru, materiálu, prepravných pomôcok na dodacom liste
- dodržanie formy a obsahu stanovenej dokumentácie pre príjem a vrátenie prepravných pomôcok, vyplnenie kontrolného listu vozidla
- udržiavanie čistoty a poriadku na pracovisku, v sklade a areály skladu
- dodržiavanie zásad slušnosti a zdvorilej komunikácie
- zabezpečenie plynulej a bezproblémovej spolupráce s inými skladovými oddeleniami počas prevádzky skladu
- vykonávanie inventarizačných procedúr

- variabilná zložka, ktorú zamestnanec vie ovplyvniť na základe vlastného výkonu a výsledkov,
- práca na inovatívnom projekte, kde má zamestnanec možnosť nabrať množstvo skúseností a participovať na nastavovaní jednotlivých pravidiel a systémov,
- možnosť uplatnenia vlastnej kreativity, analytického myslenia ale aj pre vlastné učenie sa a získavaní skúseností v oblasti e-commerce a maloobchodu.

Prosíme všetkých kandidátov, aby do životopisu, prípadne motivačného listu, uviedli súhlas so spracovaním osobných údajov v znení: "Týmto udeľujem spoločnosti iDelia s.r.o, sídlom Švabinského 13, 851 01 Bratislava, IČO: 50 460 692 súhlas na spracovanie mojich osobných údajov za účelom zaradenia do evidencie uchádzačov o budúce pracovné pozície po dobu do odvolania tohto súhlasu."
V prípade veľkého záujmu zo strany uchádzačov budeme kontaktovať iba vybraných kandidátov, ktorí najviac vyhovujú požiadavkám na pracovnú pozíciu.
Ak Vás táto ponuka zaujala, neváhajte a pošlite nám Váš životopis. Sme si istí, že práca u nás Vám zmení život.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Potravinárstvo, obchod, skladové hospodárstvo

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Office - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

skladová logistika, príjem tovaru

Počet rokov praxe

2

Najdôležitejšími predpokladmi pre zvládnutie tejto pozície sú:
- zodpovedný prístup, svedomitosť, dôslednosť
- chuť pracovať a učiť sa novým veciam,
- schopnosť efektívne komunikovať a rozumieť súvislostiam
- samostatnosť aj tímová práca
- práca pod stresom, flexibilita
- oprávnenie na vedenie manipulačnej techniky
- odborná spôsobilosť na vykonávanie epidemiologicky závažnej činnosti
- zdravotná spôsobilosť / potravinársky preukaz/
- trestná bezúhonnosť
Predchádzajúca skúsenosť na podobnej pozícii je samozrejme výhodou

Sme firma, ktorá šetrí Vás čas. Pár klikov a nákup je objednaný. Objednaný tovar rozvezieme do troch hodín od objednania do BA a okolia.
Venujeme sa internetovému predaju čerstvých aj trvanlivých potravín.
Zamestnávame pickerov aj vodičov, samozrejme máme aj marketingovú podporu.
Ak Vás naša pracovná ponuka oslovila, neváhajte reagovať. Veríme, že práca u nás Vám zmení život.
ID: 3914053  Posting date: 20.5.2020  Basic salary component (gross): 900 EUR/mesiac