C++ developer

I.S.D.D. plus, s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
Dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1 800 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zaujíma Ťa svet online platobných transakcií?
Chceš byť pri vytváraní platobných možností u mobilných operátorov a bánk?
Hľadáme kolegu pre vývoj aplikácií v C++ a Jave. Budeš členom tímu, ktorý sa zaoberá návrhom a vývojom backendových gateway aplikácií s vysokou dostupnosťou. Naše riešenia pomáhajú našim zákazníkom predávať ich služby bezhotovostne a bezkontaktne nepretržite 24/7.

Aké znalosti budeš potrebovať?
+ C++
+ Java 8/11
+ Junit 5
+ Spring Framework 5 stack (Data, Web, WS, Security, Cloud)
+ Spring Boot 2.2+
+ SQL, HQL, QueryDSL, JPA/Hibernate
+ GIT, GitLab CI/CD
+ Docker (vrátane Docker Compose a/alebo Swarm)

+ 13. plat, kvartálne bonusy, koncoročná odmena
+ nadštandardné zdravotné prehliadky
+ príspevky pri narodení dieťaťa, či svadbe
+ príspevok na šport, kultúru, wellness
+ firemný futbal, ping-pong, badminton, účasť na bežeckých pretekoch (OTKD, Devín-Bratislava, 21km pre deti), cyklistické aktivity (po práci aj do práce:), alternatívne iné športy
+ tímové akcie (motokáry, airsoft, pivo)
+ pravidelné firemné turistické akcie (chaty, skialp, lyžovačky, víkendovky)

* Podľa §62 Zákona o službách zamestnanosti 5/2004 Z.z. máme ako Zamestnávateľ pri zverejňovaní pracovnej ponuky povinné uvádzať sumu základnej zložky mzdy. Finálna výška platu je však predmetom dojednania, suma sa bude odvíjať od seniority a skúseností uchádzača.
+ nekorporátne prostredie inovatívnej slovenskej firmy
+ pravidelné odborné školenia (aktuálny plán školení ma 12+ tém od blockchainu, cez gdpr, iot, microservices, spring, databázy, machine learning, vývoj enterprise architektúry, ... u nás vzdelávajú seniori z praxe a školenia sú dostupné pre všetkých)
+ ovocie v kanceláriách a firemné raňajky
+ Vianočný večierok, Husacie hody a celofiremný teambuilding pre veľkých, Deň detí a Mikuláš pre malých... akcií máme naozaj veľa

Všetkým uchádzačom ďakujeme za prejavený záujem. Vaše CV si prejdeme a vybraných uchádzačov budeme kontaktovať telefonicky. Ak by ste mali otázky o stave výberového konania, alebo o danej pozícii, prosím kontaktujte nás na uvedenom mobilnom čísle alebo e-mailom.

Požiadavky na zamestnanca

nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Ostatné znalosti

C++ - Pokročilý
Java - Pokročilý

+ tímovosť, spoľahlivosť a inovatívnosť
+ zákaznícka orientácia a flexibilita
+ angličtina na komunikatívnej úrovni výhodou (v prípade konkrétnych projektov podľa potreby sa dohodnúť so zákazníkom)

I.S.D.D. plus je softvérová spoločnosť poskytujúca komplexné služby v oblasti informačných technológií so špecializáciou na sektor telekomunikácií, bankovníctva a verejnej správy ako aj na riešenia pre inteligentné systémy. Budujeme efektívne, škálovatelné a zabezpečené riešenia, podporované najmodernejšími dostupnými technológiami.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3968867  Posting date: 16.9.2020  Basic salary component (gross): 1 800 EUR/mesiac