Senior IS administrátor

I.S.D.D. plus, s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
od 2000 EUR* (finálna ponuka sa bude odvíjať od praxe a skúseností uchádzača)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme seniorského kolegu so zameraním na Linux/Unix prostredie, so znalosťami v oblasti sietí, virtuálnych serverov, cloudových riešení a skúsenosťou v oblasti návrhu architektúry a správy infraštruktúry stredne veľkej spoločnosti.

+ Metodické vedenie tímu a podpora špecialistov
+ Odborná zodpovednosť za zabezpečovanie a zdokonaľovanie firemnej IT infraštruktúry, strategické návrhy a vylepšenia v oblasti infraštruktúry
+ Vedenie monitoringu a profilaxie firemných systémov a sietí (prevádzka niektorých služieb beží 24/7)
+ Zodpovednosť za prípravu inžinierskych návrhov pre evolúciu IT infraštruktúr
+ Návrh zmien s ohľadom na definované požiadavky používateľov
+ Zodpovednosť za poskytovanie podpory zamestnancom s inštaláciou a údržbou vývojových platforiem

+ 13. plat, kvartálne bonusy, koncoročná odmena
+ nadštandardné zdravotné prehliadky
+ príspevky pri narodení dieťaťa, či svadbe
+ príspevok na šport, kultúru, wellness
+ firemný futbal, ping-pong, badminton, účasť na bežeckých pretekoch (OTKD, Devín-Bratislava, 21km pre deti), cyklistické aktivity (po práci aj do práce:), alternatívne iné športy
+ tímové akcie (motokáry, airsoft, pivo)
+ pravidelné firemné turistické akcie (chaty, skialp, lyžovačky, víkendovky)
+ nekorporátne prostredie inovatívnej slovenskej firmy
+ pravidelné odborné školenia (aktuálny plán školení ma 12+ tém od blockchainu, cez gdpr, iot, microservices, spring, databázy, machine learning, vývoj enterprise architektúry, ... u nás vzdelávajú seniori z praxe a školenia sú dostupné pre všetkých)
+ ovocie v kanceláriách a firemné raňajky
+ Vianočný večierok, Husacie hody a celofiremný teambuilding pre veľkých, Deň detí a Mikuláš pre malých... akcií máme naozaj veľa

* Podľa §62 Zákona o službách zamestnanosti 5/2004 Z.z. máme ako Zamestnávateľ pri zverejňovaní pracovnej ponuky povinné uvádzať sumu základnej zložky mzdy. Finálna výška platu je však predmetom dojednania, suma sa bude odvíjať od seniority a skúseností uchádzača.

Všetkým uchádzačom ďakujeme za prejavený záujem. Vaše materiály si prejdeme a vyhodnotíme s ohľadom na uvedené požiadavky. Pokiaľ by ste medzičasom mali otázky k danej pozícii, alebo výberovému konaniu, prosím volajte na uvedené mobilné číslo, prípadne píšte na doleuvedený email.

Požiadavky na zamestnanca

nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Počet rokov praxe

4

+ znalosť (a ideálne aj skúsenosti) s Dockerom, Kubernetes a kontajnerizáciou
+ znalosť VMWare, Citrix, Identity management
+ skúsenosti s automatizáciou procesov
+ skúsenosti s administráciou relačných databáz (hlavne Oracle) - výhodou
+ skúsenosti so správou siete a routovacími protokolmi (BGP,OSPF) - výhodou
+ záujem o nové trendy v oblasti infraštruktúry a schopnosť pretaviť to do funkčných návrhov

I.S.D.D. plus je softvérová spoločnosť poskytujúca komplexné služby v oblasti informačných technológií so špecializáciou na sektor telekomunikácií, bankovníctva a verejnej správy ako aj na riešenia pre inteligentné systémy. Budujeme efektívne, škálovatelné a zabezpečené riešenia, podporované najmodernejšími dostupnými technológiami.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3801880  Posting date: 4.11.2019  Basic wage component (gross) and other rewards: od 2000 EUR* (finálna ponuka sa bude odvíjať od praxe a skúseností uchádzača)