Java developer

I.S.D.D. plus, s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
Dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1500 EUR*

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme nových kolegov pre posilnenie tímov, ktoré pracujú v Jave. U nás sa v práci stretneš s rôznymi projektami a technickými riešeniami. Staráme sa o existujúcich, aj nových klientov a pomáhame im rozvíjať biznis. Môžeš pracovať na menšom projekte, alebo na veľkých korporátnych riešeniach. Pre telco, pre financie, alebo napríklad pre priemysel. Ponúkame služby na mieru, preto sa môžeš pri každom novom projekte niečo nové naučiť. Pracujeme v tímoch, takže sa budeš mať s kým poradiť o Tvojich nápadoch. Aby bol Tvoj štart čo najhladší, pridelíme Ti TechBuddyho.

Radi dáme príležizosť ľuďom, ktorí majú chuť priniesť inovatívne riešenia, podieľať na analýze a vývoji WEB/mobile portálov s využitím moderných technológií:
- Spring (Boot, Data, Batch, DI, ...) ako aj J2EE
- najnovších verzií SPA's ako sú ReactJS, Angular 5,6
- architektúry microservices ale aj klasické Enterprise riešenia
- integračných/messaging platforiem ako Apache Kafka, rôzne typy ESB (Fuse, Talend, Mule)
- aplikačných serverov/containerov ako sú Apache Tomcat, Jetty, WildFly atď
- platforiem pre CI/CD (Jenkins, GitLab)

+ performance bonusy na pravidelnej báze, 13. plat
+ nadštandardné zdravotné prehliadky
+ príspevky pri narodení dieťaťa, či svatbe
+ rôzne sociálne benefity
+ nekorporátne prostredie inovatívnej slovenskej firmy
+ pravidelné odborné školenia
+ ovocie v kanceláriách a firemné raňajky

* finálna výška mzdy sa bude odvíjať od seniority a skúseností uchádzača. Na osobnom pohovore predstavujeme uchádzačom aj interný odmeňovací systém a celkové hodnotenie pre danú pozíciu (vrátane odmien, benefitov, bonusov, atď.)

Všetkým uchádzačom ďakujeme za prejavený záujem. Vaše CV si prejdeme a vybraných uchádzačov budeme kontaktovať telefonicky. Pokiaľ by ste mali medzičasom otázky o stave výberového konania, prosím píšte na : [email protected], alebo volajte na tel. uvedený dole.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Ostatné znalosti

Java - Pokročilý

+ skúsenosti s programovaním v Jave
+ znalosť ľubovoľného setu z horeuvedeného výhodou

Prosíme všetkých záujemcov zaslať spolu s CV aj ukážky práce / kódu.

I.S.D.D. plus je softvérová spoločnosť poskytujúca komplexné služby v oblasti informačných technológií so špecializáciou na sektor telekomunikácií, bankovníctva a verejnej správy ako aj na riešenia pre inteligentné systémy. Budujeme efektívne, škálovatelné a zabezpečené riešenia, podporované najmodernejšími dostupnými technológiami.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3463055  Posting date: 3.8.2018  Basic wage component (gross) and other rewards: 1500 EUR*