Java developer (Linux)

I.S.D.D. plus, s.r.o.

Miesto práce
Pažítková, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
01.08.2018
Mzdové podmienky (brutto)
od 1800 EUR*

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme k nám do tímu profesionála, ktorý má záujem o prácu v medzinárodnom prostredí na Java projekte pre telco zákazníka.

Náplň práce:
+ dlhodobá práca na back-end vývoji riešeni (PCRF, VoLTE, OCS ...) v oblasti TELCO
+ implementácia high availability systémov podľa 3GPP štandardov (Diameter protokol ...)
+ kooperácia v medzinárodnom tíme (agilný prístup), komunikácia v anglickom jazyku
+ návrh a vývoj novej funkcionality riešenia, business logiky
+ analýza a odstraňovanie nedostatkov SW riešenia
+ testovanie zdrojového kódu a konfigurácie
+ vytváranie diagramov a špecifikácií popisujúcich vstupy/výstupy a logiku riešenia
+ bash scripting

Používané nástroje:
• Maven
• Jenkins
• Jira
• Eclipse
• SVN

Hlavné výhody:
+ práca v dynamickom prostredí so šikovnými kolegami a odborníkmi v TELCO oblasti
+ spoznanie vysoko výkonných backend systémov v TELCO prostredí a ich architektúru, TELCO protokoly, call flows...
+ zdokonalenie sa v Jave, linuxe a angličtine
+ možnosť práce z domu (dlhodobo) - voliteľné
+ možno občasné služobné cesty do zahraničia - UK, Ireland - voliteľné

+ performance bonusy na pravidelnej báze, 13. plat
+ nadštandardné zdravotné prehliadky
+ príspevky pri narodení dieťaťa, či svatbe
+ rôzne sociálne benefity
+ nekorporátne prostredie inovatívnej slovenskej firmy
+ pravidelné odborné školenia
+ ovocie v kanceláriách a firemné raňajky

* finálna výška mzdy sa bude odvíjať od seniority a skúseností uchádzača. Na osobnom pohovore predstavujeme uchádzačom aj interný odmeňovací systém a celkové hodnotenie pre danú pozíciu (vrátane odmien, benefitov, bonusov, atď.)

Všetkým uchádzačom ďakujeme za prejavený záujem. Vaše CV si prejdeme a vybraných uchádzačov budeme kontaktovať telefonicky. Pokiaľ by ste mali medzičasom otázky o stave výberového konania, prosím píšte na : [email protected], alebo volajte na tel. uvedený dole.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

IT / technické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

+ znalosť TIBCO BEX výhodou
+ znalosť nástrojov: JIRA, SVN výhodou

I.S.D.D. plus je softvérová spoločnosť poskytujúca komplexné služby v oblasti informačných technológií so špecializáciou na sektor telekomunikácií, bankovníctva a verejnej správy ako aj na riešenia pre inteligentné systémy. Budujeme efektívne, škálovatelné a zabezpečené riešenia, podporované najmodernejšími dostupnými technológiami.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3446738  Posting date: 12.7.2018  Basic wage component (gross) and other rewards: od 1800 EUR*