Smenový majster - majster plastovej výroby

I.K. Hofmann s.r.o.

Miesto práce
Nová Baňa
Termín nástupu
Ihneď alebo dohodou
1 600 - 1 900 EUR/mesiacVýška nástupného platu závisí od skúseností uchádzača

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do 3 zmennej prevádzky hľadáme nového majstra na oddelenie výroby plastov. K základným povinnostiam supervízora plastovej výroby, bude patriť.:
- manažovanie tímu lisiarov plastov a nastavovačov strekolisov;
- organizovanie zmien pracovníkom, dodržiavanie nastavených štandardov chodu plastovej výroby, zodpovednosť za výrobnú kvalitu, riešenie personálnych otázok;
- požadujú sa znalosti nastavovania lisov plastov (Engel, KraussMaffei prípadne Demag) spolu s ich prídavnými zariadeniami ako sú testovačky, zváračky plastov a dávkovača granulátu a s časti aj PLC robotov;
- výmena lisovacích foriem;
- k zručnostiam nového kolegu, by mali patriť aj skúsenosti s riadením a zlepšovaním výrobných procesov: 5S, KAIZEN a SMED.

- výborný bonusový systém
- príspevky na dopravu z/do zamestnania
- odborné školenia a kurzy
- samozrejmosťou sú príspevku do DDS
- preplácania prípadných nadčasov aj nad rámec zákonníka práce
- firemné teambuildingy, večierky a športové akcie

Keďže sa jedná o špecifický druh výroby a sú potrebné isté zručnosti, bez ktorých nie je možné prácu vykonávať, vopred ďakujeme za zaslané životopisy, avšak kontaktovať budeme len uchádzačov, ktorí spĺňajú zadané kritéria.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické, strojárstvo, plastová výroby

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

- Skúsenosti z plastovej výroby sú PODMIENKOU ide hlavne o nastavovaním vstrekolisov (mäkký a tvrdý plast),
- Zhadzovanie a výmena lisovacích foriem ,
- Skúsenosti s prácou s ľuďmi a schopnosť viesť tím.

Sme medzinárodná personálna spoločnosť pôsobiaca okrem Slovenskej republiky v USA, Nemecku, Maďarsku, Taliansku v Rakúsku, Českej republike a Španielsku. Patríme k firemnej skupine I.K. Hofmann Group, GmbH so sídlom v Nemecku, založenej v roku 1985 so skúsenosťami v oblasti sprostredkovania práce a agentúrneho zamestnávania. Naši klienti majú kľúčové postavenie v oblasti automotive, logistiky a ostatnej priemyselnej výrobe.
ID: 3885065  Posting date: 14.9.2020  Basic salary component (gross): 1 600 EUR/mesiac