Vedúci oddelenia údržby

I.K. Hofmann s.r.o.

Miesto práce
Krupina
Termín nástupu
Dohodou
1 200 - 1 500 EUR/mesiacVýška mesačného platu závisí aj od skúsenosti kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre zahraničnú výrobnú spoločnosť hľadáme nového a zodpovedného supervízora údržby so schopnosťou podieľať sa na zefektívňovaní procesov výroby a viesť svoj malý tím.
- zodpovednosť za riešenie a vykonanie údržby na strojoch a zariadeniach
- plánovanie a koordinovanie údržbárskych prác s tímom údržbárov
- tvorba plánov údržby strojných zariadení
- komunikácia s externými servisnými spoločnosťami
- sledovanie zásob náhradných dielov
- riešenie prípadných nežiadúcich prestojov na linkách a navrhovanie preventívnych a nápravných opatrení
- vedenie a kontrola servisných kníh
- aktívne sa podieľať na zavádzaní nových modelov a automatizácie do výroby

Silný sociálny program
Poskytovanie príspevku na dopravu z/do práce
Ročná odmena
Práca v príjemnom a modernom prostredí

Informácie o výberovom konaní

V prípade potreby vie spoločnosť zabezpečiť aj ubytovanie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

strojárstvo, elektrotechnika, mechatronika

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Schopnosť promtne reagovať
Držiteľ vyhlášky v elektrotechnike §21
Vedieť efektívne a samostatne rozhodovať
Technické zručnosti

Sme medzinárodná personálna spoločnosť pôsobiaca okrem Slovenskej republiky v USA, Nemecku, Maďarsku, Taliansku v Rakúsku, Českej republike a Španielsku. Patríme k firemnej skupine I.K. Hofmann Group, GmbH so sídlom v Nemecku, založenej v roku 1985 so skúsenosťami v oblasti sprostredkovania práce a agentúrneho zamestnávania. Naši klienti majú kľúčové postavenie v oblasti automotive, logistiky a ostatnej priemyselnej výrobe.
ID: 3787452  Posting date: 15.10.2019  Basic wage component (gross) and other rewards: 1 200 - 1 500 EUR/mesiacVýška mesačného platu závisí aj od skúsenosti kandidáta