Práca pre šikovného technológa - konštruktéra v strojárskej firme

I.K. Hofmann s.r.o.

Miesto práce
Banská Bystrica
Termín nástupu
ASAP alebo dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1 300 - 1 800 EUR/mesiac1300€- 1800 + odmeny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme šikovného technológa, ktorý má skúsenosti aj s tvorbou výkresov. Ideálna príležitosť aj pre ambicióznych ľudí ale aj mladých absolventov!!!!
Vašou hlavnou pracovnou náplňou bude:
- Tvorba výkresovej dokumentácie
- Tvorba nástrojových plánov a pracovných postupov
- Zostavovanie vhodnej strojovej kapacity pre obrábacie stroje
- Výber nástrojov pre jednotlivé diely
- Podieľanie sa na procese prípravy výroby

- nadštandardné platové ohodnotenie
- stabilná práca v rodinnej firme s 20 ročnou tradíciou a dobrým menom
- rôzne firemné benefity

Vopred ďakujeme za zaslané CV, avšak kvôli špecifickým znalostiam práce s kovom, budeme kontaktovať len vybraných uchádzačov, ktorí spĺňajú dané kritériá.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Technické, strojárska výroba, automotive

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2) alebo Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- Technické zručnosti - tvorba výkresov
- Práca v CAD/CAMe
- Skúsenosti s opracovávaním kovu a jeho správania sa pri zmene teploty a tlaku
- Ovládanie programov Solidworks a Edgecam

Sme medzinárodná personálna spoločnosť pôsobiaca okrem Slovenskej republiky v USA, Nemecku, Maďarsku, Taliansku v Rakúsku, Českej republike a Španielsku. Patríme k firemnej skupine I.K. Hofmann Group, GmbH so sídlom v Nemecku, založenej v roku 1985 so skúsenosťami v oblasti sprostredkovania práce a agentúrneho zamestnávania. Naši klienti majú kľúčové postavenie v oblasti automotive, logistiky a ostatnej priemyselnej výrobe.
ID: 3677384  Posting date: 25.6.2019  Basic wage component (gross) and other rewards: 1 300 - 1 800 EUR/mesiac1300€- 1800 + odmeny