Можливість для людей з України

Operátor výroby na lakovni

I.K. Hofmann s.r.o.

Miesto práce
Banská Bystrica
Termín nástupu
Ihneď alebo dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
680 - 920 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme šikovných a zručných pracovníkov do výroby, ktorí budú mať na starosti lakovanie výrobkov vychádzajúcich z lisu.
Čo bude Vašou úlohou?
- Povrchová úprava lakovaním;
- Kontrola jednotlivých dielov po lakovaní;
- Pomocné práce pri výrobe;
- Presun hotových výrobkov po obschnutí na ďalšie spracovanie
Práca je na 1 - 2 zmeny.

Do výrobného procesu Vás zaškolia skúsení kolegovia.

- Práca na pracovnú zmluvu
- Voľné víkendy
- 13.plat
- Spoločnosť so sídlom v Banskej Bystrici
- Príjemné pracovné prostredie a príjemný pracovný kolektív

Pred nástupom budete po výrobe prevedený a s procesom týkajúcim sa Vašej práce aj riadne oboznámený.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Ostatná priemyselná výroba

Výroba a predaj plastových výrobkov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

Skúsenosti vo výrobe

Skúsenosti na podobnej pozícii vo výrobe výhodou
Základná manuálna zručnosť
Nadšenie z dynamickej práce s dôrazom na detail

Sme medzinárodná personálna spoločnosť pôsobiaca okrem Slovenskej republiky v USA, Nemecku, Maďarsku, Taliansku v Rakúsku, Českej republike a Španielsku. Patríme k firemnej skupine I.K. Hofmann Group, GmbH so sídlom v Nemecku, založenej v roku 1985 so skúsenosťami v oblasti sprostredkovania práce a agentúrneho zamestnávania. Naši klienti majú kľúčové postavenie v oblasti automotive, logistiky a ostatnej priemyselnej výrobe.
ID: 3630859  Posting date: 15.2.2022  Basic salary component (gross): 680 EUR/mesiac