Hľadáme strojného inžiniera s praxou

I.K. Hofmann s.r.o.

Miesto práce
Trenčín
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
1 300 - 1 600 EUR/mesiacod 1300 € -1600 € brutto

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáte si novú prácu a radi by ste sa uplatnili v strojárstve ako inžinier v strojárstve?
Čo by ste všetko robili ?
Práca a koordinácia procesov pomocou CAD.
Tvorba technickej dokumentácie a konceptov.
Optimalizácia procesov v spoločnosti.
Kooperácia s inými oddeleniami spoločnosti.
Komunikácia s dodávateľmi a kontrola nákladov na jednotlivé projekty.

Práca v stabilnej spoločnosti s tradíciou.
Akcie rodinného typu.
Zaujímavé benefity pre zamestnancov.
Príspevok na relokovanie skúseného kandidáta.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

strojárstvo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Skúsenosti v procesnom/strojárskom inžinierstve.
Prax s konštrukciou zariadení do výroby.
Dobrá znalosť anglického jazyka
Skúsenosti a práca so SolidWorks.
Technické myslenie pri práci.

Sme medzinárodná personálna spoločnosť pôsobiaca v Amerike a v 6 krajinách Európy. Patríme k firemnej skupine I.K. Hofmann GmbH so sídlom v Nemecku s vyše 35-ročnými skúsenosťami v oblasti sprostredkovania práce a agentúrneho zamestnávania. Naši klienti majú kľúčové postavenie v oblasti automotive, priemyslu a výroby.
ID: 3523197  Posting date: 9.8.2019  Basic wage component (gross) and other rewards: 1 300 - 1 600 EUR/mesiacod 1300 € -1600 € brutto