Hľadáme šikovných čalúnnikov na HPP s nástupom ihneď - zárobok až 839€ !

I.K. Hofmann s.r.o.

Komenského 50, 93701 Želiezovce, Nitriansky kraj, okres Levice
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
839

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre jednu z popredných firiem zameranú na výrobu čalúneného nábytku hľadáme vhodných kandidátov na pozíciu ĆALÚNNIK!

Pracovná činnosť:
- čalúnenie nábytku – sedacie súpravy
- vzhľadom na váhové obmedzenie dvíhania bremien je táto práca vhodná len pre mužov
- práca v dvojzmennej prevádzke

- 30% príplatky za nočnú prácu, dochádzku, výkonnosť
- HPP – nástup do kmeňového stavu
- firemná preprava zabezpečená zamestnávateľom z roznych miest v okolí Želiezoviec

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Spracovanie dreva a výroba výrobkov z dreva, výroba nábytku

Firma zameraná na výrobu čalúneného nábytku, ktorá zamestnáva až 3500 pracovníkov v celej Európe.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

- fyzická zdatnosť a manuálna zručnosť – dvíhanie a nosenie čalúneného nábytku do 50kg

Sme nadnárodná spoločnosť pôsobiaca v Amerike a v 7 krajinách Európy. Patríme k firemnej skupine I.K. Hofmann GmbH so sídlom v Nemecku s vyše 30-ročnými skúsenosťami v oblasti personalistiky a recruitmentu. Naši klienti majú kľúčové postavenie v oblasti automotive a priemyslu.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov
ID: 2731909  Posting date: 21.9.2016  Basic wage component (gross) and other rewards: 839