Majster výroby (Úsek bitúnok a rozrábka)

HYDINA KUBUS s.r.o.

Miesto práce
Veľký Slavkov
Termín nástupu
IHNEĎ
800 - 1 300 EUR/mesiacDochádzkový bonus Bonus za plnenie plánu Majstrovský príplatok Mesačná mzda 800 - 1300 € netto

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho tímu hľadáme skúseného majstra / majsterku výroby.
Pracovná náplň:
-vedenie zvereného tímu a jeho motivácia
-zodpovednosť za plnenie výrobného plánu porážky a rozrábky
-plánovanie a organizovanie práce, kontrola a dodržiavanie množstva a kvality jednotlivých objednávok

Dochádzkový bonus
Bonus za plnenie plánu
Zľava na nákup nami vyrábaných produktov

Informácie o výberovom konaní

Vážení uchádzači,
v prípade, že máte záujem o túto pozíciu, posielajte prosím svoje životopisy na e-mailovú adresu: [email protected] .
Vyhradzujeme si právo kontaktovať len nami vybraných uchádzačov o zamestnanie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Prax s vedením ľudí vo výrobe minimálne 2 roky
Prax v oblasti potravinárskeho priemyslu výhodou
1 zmenná prevádzka (nedeľa-štvrtok)
Komunikačné zručnosti
Samostatnosť, zodpovednosť, precíznosť, flexibilita

Hydina Kubus, s. r. o. patrí medzi popredné slovenské spoločnosti, ktoré sa venujú vlastnému chovu a spracovaní hydiny na území Slovenskej republiky. Jej primárnym zameraním je produkcia morčacích výrobkov a radí sa medzi popredných výrobcov morčacieho mäsa na Slovensku. Hlavným cieľom spoločnosti je kvalitné spracovanie hydiny pre slovenský trh z vlastnej domácej produkcie a zaručiť čo možno najvyššiu kvalitu svojich mäsových výrobkov.
ID: 3862206  Posting date: 12.1.2022  Basic salary component (gross): 800 EUR/mesiac