Hlavný účtovník/účtovníčka, Personalista / Personalistka

HYDINA KUBUS s.r.o.

Miesto práce
Veľký Slavkov, 059 91 Veľký Slavkov
Termín nástupu
IHNEĎ
Mzdové podmienky (brutto)
1000 €

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho tímu hľadáme kolegyňu/kolegu na pozíciu účtovník / účtovníčka.
Náplň práce:
- komplexné vedenie podvojného účtovníctva, zodpovednosť za pridelené účtovné aktivity ( Evidencia došlých faktúr, bankové výpisy, pokladňa, účtovanie odpisov, úverov atď.)
- komplexné vedenie Personálnej agendy spoločnosti (prihlasovanie, odhlasovanie zamestnancov na poisťovne, mzdy, prehľady atď.)
- Navrhovanie a nastavovanie nových procesov a zároveň identifikácia problematických procesov
- sledovanie zmien v legislatíve
- zostavovanie daňových priznaní, kontrola evidencie DPH, príprava súhrnných a kontrolných výkazov
- hlásenie Intrastat
- spracovanie mesačných uzávierok, reportov
- spracovanie faktúr
- príprava podkladov pre manažment (reporting, rekapitulácie a pod.)
- dodržiavanie termínov vyplývajúcich z príslušnej legislatívy
- podpora kolegov
- ďalšie súvisiace práce podľa pokynov nadriadeného

Zázemie rýchlo sa rozvíjajúcej stabilnej spoločnosti
Vízia dlhodobého pracovného pomeru
Možnosť sebarealizácie

Informácie o výberovom konaní

Vážený uchádzač o zamestnanie,
životopis s motivačným listom prosím zašlite na e-mailovú adresu [email protected] .
Vybraných kandidátov budeme kontaktovať za účelom pozvánky na osobný pohovor.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Ekonómia, účtovníctvo

Počet rokov praxe

5

Minimálne 5-ročná skúsenosť so spracovaním a vedením komplexného účtovníctva a personalistiky
Znalosť platnej slovenskej účtovnej, personálnej a daňovej legislatívy.
Zmysel pre detail, precíznosť, zodpovednosť.
Schopnosť pracovať samostatne a aj v tíme.
Skúsenosti s informačným systémom ELALL výhodou.
Microsoft Office - pokročilý

Hydina Kubus, s. r. o. patrí medzi popredné slovenské spoločnosti, ktoré sa venujú vlastnému chovu a spracovaní hydiny na území Slovenskej republiky. Jej primárnym zameraním je produkcia morčacích výrobkov a radí sa medzi popredných výrobcov morčacieho mäsa na Slovensku. Hlavným cieľom spoločnosti je kvalitné spracovanie hydiny pre slovenský trh z vlastnej domácej produkcie a zaručiť čo možno najvyššiu kvalitu svojich mäsových výrobkov.
ID: 3333053  Posting date: 10.12.2018  Basic wage component (gross) and other rewards: 1000 €