Konštruktér

HYCA s.r.o.

Miesto práce
Myslenická 1, 902 01 Pezinok, okres Pezinok
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
júl - september 2012
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme zamestnanca na konštrukčné oddelenie. Je súčasťou výrobnej konštrukcie v oblasti automobilových nadstavieb

Pracovná náplň:
- vytvorenie konštrukčných podkladov, t.j. pracovný postup, výkresová dokumentácia, pre výrobný úsek na základe objednávok od zákazníka
- návrh technických riešení k vzniknutým problémom
- spolupráca pri operatívnom riadení spolu s vedúcim dielne
- zodpovednosť za projektové riadenie zákazok
- príprava podkladov pre montáž strojných zariadení na podvozky ( naťahováky, hydraulické ruky, pracovné plošiny )
- navrhovanie výroby valníkov, sklápačov, skriňových nadstavieb

prémiový systém
firemné a športové podujatia
školenia na Slovensku a v zahraničí
veľmi zaujímavá práca
mladý kolektív
nadštandartné platové podmienky

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania: 30.06.2012

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

strojárske

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
AutoCAD - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

konštruktér

Počet rokov praxe

3

Spoločnosť HYCA, s.r.o. je líder na Slovenskom trhu! Pre odberateľov poskytujeme špičkovú službu a kvalitné riešenia nadstavieb nákladných podvozkov. Sme tím konštruktérov, obchodníkov, výrobárov, servisných technikov, admin pracovníkov ... a ťaháme za jeden koniec. Vieme si spolu užiť guláš, či motokáry, ale keď treba, vieme aj potiahnuť. Už viac ako 25 rokov stabilne fungujeme, rozrastáme sa a teraz pripravujeme ďalšie vylepšenie v organizácii a podpore zamestnancov.
www.hyca.sk

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 1263622  Posting date: 25.5.2012  Basic wage component (gross) and other rewards: dohodou