Projektový manažér do Madridu s anglickým jazykom! (Interim)

HRQ SK s. r. o.

Miesto práce
Madrid, Španielsko
Termín nástupu
Dohodou/ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
od 2600€ + success fee

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme skúseného manažéra, ktorý hľadá zmenu a nebude sa báť vycestovať do zahraničia pre netradičný projekt!!
* budete dohliadať a implementovať zlepšenia
* nastavíte finančný plán
* nastavíte si success fee
* budete viesť tím 17-20 ľudí

* bonus vo forme success fee
* preplatené ubytovanie
* preplatené letenky
* diéty

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Iné neuvedené oblasti

Náš klient sa venuje investičným projektom v oblasti developmentu a prevádzkovaniu športových areálov.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické, manažment

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

* znalosť anglického jazyka na B2 - C1 úrovni
* znalosť španielčiny VEĽKOU VÝHODOU
* skúsenosť s vedením tímu a s vedením prevádzky
* skúsenosť s nastavovaním finančného plánu

Sme personálno-konzultačná spoločnosť s medzinárodným pôsobením. Našim cieľom je prichádzať s komplexnými riešeniami v oblasti ľudských zdrojov, ktoré zvyšujú konkurencieschopnosť klienta s prihliadaním na potreby zamestnancov. Sme špecialisti v oblasti personálneho lízingu, náboru zamestnancov, HR poradenstva, outsourcingu služieb a vzdelávania.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3786213  Posting date: 15.11.2019  Basic wage component (gross) and other rewards: od 2600€ + success fee