Skladník - retrakár, Dúbravka

HRC Slovakia, s.r.o.

Miesto práce
Agátová, Dúbravka
Termín nástupu
ihneď/dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
5 EUR/hod.základný plat 5 €/hod. + smenový bonus 6€/smena

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho tímu hľadáme retrakára s náplňou práce:

- práca v sklade s jemným tovarom (sklo)
- sledovanie objednávok, vyskladňovanie položiek
- prijímanie a vydávanie materiálu zo skladu
- práca s mobilným terminálom a PC
- práca na vysokozdvižnom vozíku/retrak - nutný preukaz VZV
- práca na 1 zmenu (6.00 - 14.00)

- gastrolístok 4,50€ so zrážkou 0,30€
- práca v stabilnej spoločnosti
- práca v tíme,
- príjemné pracovné prostredie,
- stabilné a dlhodobé zamestnanie

Ak Vás ponuka zaujala a chcete sa uchádzať o zamestnanie v našej firme, budeme očakávať Vašu žiadosť o prijatie do zamestnania vrátane štruktúrovaného životopisu mailom alebo faxom. Vopred ďakujeme všetkým záujemcom o pozíciu, vyrozumieme však iba kandidátov pozvaných na vstupný pohovor. Pripojte Váš súhlas so spracovaním osobných údajov v zmysle zák.č. 428/2002 Zb. o ochrane údajov

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Ostatná priemyselná výroba

Zahraničná spoločnosť pôsobiaca v sklárskom priemysle.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

HRC je poradenská spoločnosť, ktorá poskytuje široký sortiment služieb v oblasti budovania a riadenia oddelení ľudských zdrojov.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3829074  Posting date: 11.5.2022  Basic salary component (gross): 5 EUR/hod.