Stavbyvedúci, pozemné stavby

HR kontakt, s.r.o., Košice

Miesto práce
Bratislavský kraj
Termín nástupu
02.01.2017
Mzdové podmienky (brutto)
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme odborne spôsobilého stavbyvedúceho - organizátora efektívnej stavebnej činnosti v renomovanej stavebnej firme. Možno hľadáme práve Vás.
Ponúkame využitie skúsenosti s rozširovaním stavebnej činnosti a tvorbou nových systémov riadenia.
Požadujeme osobnú skúsenosť v podobnej pozícii a viacročnú prax v stavebnej firme. Očakávame pripravenosť na úlohy, medzi ktoré patrí:
• zodpovednosť za riadenie a koordinovanie činností na zverenej stavbe
• prerozdelenie kompetencií stavebným majstrom
• koordinovanie dodávateľov, subdodávateľov a dodávok materiálu
• realizácia stavebných prác v stanovených časových harmonogramoch, rozsahu a kvalite
• zodpovednosť za včasné dodanie a objednanie tovaru a stavebného materiálu
• kontrola dodržiavania stavebných postupov, bezpečnostných predpisov a kvality
• príprava podkladov a dokumentácie na fakturáciu za vykonané práce

Manažérske benefity.

Prosíme záujemcov, aby k životopisu pripojili svoju fotografiu a uviedli osoby, u ktorých je možné vyžiadať si referenciu.
Uchádzači, ktorí spĺňajú požiadavky budú následne kontaktovaní.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Stavebný priemysel

Renomované stavebná firma.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Pozemné stavby vítané, nie je podmienkou

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Základy
Microsoft PowerPoint - Základy
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

5

Požadujeme znalosti a skúsenosti s riadením viacerých typov stavieb.
Predpokladom sú vlastnosti lídra, schopnosť efektívne komunikovať a vyjednávať, vytvárať tím, kreatívne pristupovať k napĺňaniu cieľov.

HR kontakt, s.r.o.: Konzultačno-poradenská personálna agentúra pre vyhľadanie a výbery pracovníkov, personálne poradenstvo, hodnotenie a psychodiagnostiku, koučing.
Vďaka dlhoročnej skúsenosti našich konzultantov ponúkame klientom riešenie na mieru - výber najvhodnejších uchádzačov, posúdenie ich vnútornej motivácie využitím koučovania, podporu adaptácia pracovníka, garanciu.
Uchádzačom o zamestnanie ponúkame kariérny koučing, poradenstvo úspešnosti, personálno-právne poradenstvo.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 2822095  Posting date: 22.11.2016  Basic wage component (gross) and other rewards: Dohodou