Operátor CNC strojov - digitálna obsluha

Howe Slovensko s.r.o.

Miesto práce
Košice
Druh pracovného pomeru
plný úväzok
Termín nástupu
IHNEĎ
Mzdové podmienky (brutto)
4,5 EUR/hod.prípadné odmeny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Rád hráš počítačové hry a obľubuješ prácu s PC? Potom táto pracovná ponuka čaká práve na Teba! V súčasnosti hľadáme nových členov tímu do modernej a čistej prevádzky. Ide o prácu zameranú na ľahkú obsluhu najmodernejších digitálnych strojov. Jedná sa o prácu na pracovnú zmluvu so skúšobnou dobou 3 mesiace v priemyselnom parku pri letisku na Bahýľovej ulici v trojzmennej prevádzke, dochádzkové a výkonnostné bonusy.

Na uvedenú pozíciu Vás zaučíme priamo na náklady spoločnosti Howe. Nehľadáme iba zamestnancov, ktorí ovládajú náš pracovný postup, ale aj zamestnancov, ktorí majú chuť učiť sa a pracovať v tíme s možnosťou profesionálneho a osobnostného rastu. Nevyžadujeme nutne prax, tým pádom je práca vhodná aj pre absolventov. Nejedná sa o pásovú výrobu. Práca je v nadnárodnej spoločnosti dodávajúcej kožené diely pre luxusné automobilové značky.
Práca v stoji, vhodná pre mužov aj ženy.

Zamestnanecké výhody, benefity

PO SKÚŠOBNEJ DOBE 66 € MOTIVAČNÝ DOCHÁDZKOVÝ BONUS

Stravovanie možné v objekte za zvýhodnené ceny na čo Vám vždy v mesačnom predstihu spoločnosť zabezpečí dotované stravné v hodnote 3,90 EUR (stravnú kartu možno využiť aj v obchodoch a reštauráciách).
Príspevok na pranie a pracovné oblečenie na náklady spoločnosti.
Ročný dochádzkový bonus naďalej vo výške 330 EUR a ďalšie výhody ako stabilita, motivačný a odmeňovací systém, možnosť kariérneho rastu.
V našej spoločnosti kladieme veľký dôraz na rovnováhu osobného a pracovného života. Množstvo bonusov ako MDD balíčky, mikulášske balíčky..

Informácie o výberovom konaní

V prípade záujmu zaslať životopis na adresu: [email protected], alebo poštou na Howe Slovensko s.r.o., Magnezitárska 10, 040 01. Životopis je možné taktiež osobne odovzdať na vrátniciach Howe.
Ďakujeme všetkým uchádzačom za záujem o pracovnú ponuku.
Dovoľujeme si vás informovať, že budeme kontaktovať iba kandidátov, ktorí najviac zodpovedajú potrebám a požiadavkám danej pozície.

Požiadavky na zamestnanca

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

automobilový priemysel

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Osobnostné predpoklady a zručnosti

Práca s PC a výpočtovou technikou
Ochota a chuť pracovať!
Dobrý zrak, správny farbocit.
Spôsobilosť práce v stoji.

Inzerujúca spoločnosť

Stručná charakteristika spoločnosti

Howe & Co je inovatívnym dodávateľom kvalitných, cenovo konkurencieschopných koží na národných i medzinárodných automobilových trhoch. Našim cieľom je usilovať sa o neustále zlepšovanie našich produktov, procesov a spokojnosti zákazníkov. Howe & Co je pôvodne Austrálska spoločnosť, ktorá momentálne pôsobí na nadnárodnej úrovni. Howe Slovensko s.r.o. ako súčasť Howe & Co je dodávateľ kožených dielcov práve pre európsky trh založený v Košiciach v roku 2005. Hlavná činnosť spoločnosti je zameraná na manipuláciu s kožou - strihanie kožených komponentov pre automobilový priemysel.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov
ID: 3192539  Posting date: 24.2.2022  Basic salary component (gross): 4,5 EUR/hod.