Konzultant

HOUR, spol. s r.o.

Miesto práce
M. R. Štefánika 836/33, okres Žilina
Termín nástupu
ASAP

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho mladého tímu realizácie v Žiline hľadáme parťáka, ktorý HOUR posilní na pozícii konzultanta pre produktové riešenia Human a Humanet. Tvoja náplň práce bude pozostávať najmä z implementácie našich riešení u nových zákazníkov (nastavenia, zaškolenie a podpora), podpory pre existujúcich zákazníkov, podpory pri tvorbe update systému a z návrhov aj testovania.

Naši konzultanti denne pomáhajú slovenským spoločnostiam. Ak rád pracuješ s pocitom, že si niekomu pomohol, rád sa zlepšuješ a vieš prevziať iniciatívu a zodpovednosť do vlastných rúk, chceme o Tebe vedieť.

Práca v úspešnej etablovanej firme
Zaujímavé sociálne benefity
Odborný a osobnostný rozvoj
Možnosť práce z domu
Flexibilná pracovná doba
Účasť na školeniach
Firemné teambuildingy
Práca v pozitívne naladenom kolektíve
Zodpovedajúce platové ohodnotenie

Okrem Tvojho životopisu by sme si radi pozreli a prečítali aj Tvoj motivačný list.

Tvoj budúci tím si môžeš pozrieť aj na našej webovej stránke:

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Informačné technológie, Personalistika

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Windows - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Samostatnosť a logické myslenie
IT zručnosti na úrovni pokročilý
Orientácia na detail a presnosť
Pozitívny prístup k zákazníkovi
Komunikatívnosť a zodpovedný prístup
Príjemné vystupovanie
Anglický/Nemecky jazyk výhodou
Skúsenosť s informačným či dochádzkovým systémom výhodou

Už od roku 1993 spoločnosť HOUR vyvíja, implementuje a prináša kvalitné a spoľahlivé riešenia do HR procesov, ktoré napomáhajú k efektívnejšiemu fungovaniu tisícom slovenských spoločností. Našim základným poslaním je prinášať hodnoty a softvérové riešenia pre zdravé a efektívne podnikanie na Slovensku. Sledujeme najnovšie technické a technologické trendy a snažíme sa ich uplatniť v našich produktoch. Náš tím tvoria ľudia, ktorí majú za sebou roky praxe, skúsenosti, odborné vzdelanie a ochotu pomôcť a poradiť vždy, keď je to potrebné.

Softvérové riešenia HOUR komplexne zastrešujú riadenie ľudských zdrojov a s ním súvisiace agendy: personalistika, mzdy, dochádzka, organizačné riadenie, získavanie zamestnancov, vzdelávanie zamestnancov, hodnotenie zamestnancov, sociálna starostlivosť, či BOZP a oblasť podvojného účtovníctva.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3305139  Posting date: 7.2.2018