Obchodný zástupca

HOTEL MIKADO****, REŠTAURÁCIA ROUGE, LL real invest, s.r.o.

Miesto práce
Hotel Mikado, Hollého, Nitra
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
900,-€

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme aktívneho kolegu s obchodným duchom a schopnosťou pracovať samostatne. Ponúkame kongresové, reštauračné a ubytovacie služby s bonusom doplnkových a wellnesových služieb. Priamo spolupracujete s ostatnými manažérmi hotela a šéfkuchárom.
-aktívne vyhľadávanie nových zákazníkov
-starostlivosť o jestvujúcich zákazníkov
-príprava cenových ponúk
-plnenie stanovených cieľov
-pravidelný reporting
-účasť na konferenciách

-dobre zabehnutá spoločnosť
-práca v mladom a dobre organizovanom kolektíve so skúsenosťami
-flexibilný pracovný čas
-25 dní dovolenky
-nástup možný ihneď

Životopis s fotografiou a motivačný list posielajte na: [email protected]. Kontaktovať budeme len vhodných uchádzačov o pracovné miesto

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1) alebo Nemecký jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

-komunikačné a organizačné schopnosti
-flexibilita, vysoké pracovné nasadenie, orientácia na výsledky
-ochota cestovať
-základné znalosti v oblasti informačných technológií
-vlastný automobil
-marketingové skúsenosti sú vítané

Hotel MIKADO**** je moderný kongresový hotel v centre Nitry, ktorý zahájil svoju prevádzku začiatkom roku 2011. Ponúka nadštandardné a komplexné služby svojim klientom. Prevádzka hotela je nonstop 24 hodinová. Reštaurácia ROUGE je súčasťou hotela, ale nie je to typická hotelová reštaurácia, do ktorej by mohli chodiť len ubytovaní hostia. Od začiatku si reštaurácia drží svoj nadstavený štandard a preto sa v rámci hodnotení reštaurácii umiestňuje na popredných miestach.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3439670  Posting date: 4.7.2018  Basic wage component (gross) and other rewards: 900,-€