Barman

Hotel Château Belá s.r.o.

Miesto práce
Nové Zámky
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
850 EUR/mesiacMesačná hrubá mzda je od 850,00 €, v závislosti od zručností kandidáta.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Náš hotel prijme do TPP alebo sezónne barmana so skúsenosťami. Hľadáme pozitívne naladeného kolegu, ktorý má záujem o prácu v našej prevádzke, rád komunikuje a má aktívny prístup k práci a k hosťom.

Klasická náplň práce s dôrazom pre kandidáta, ktorý:
• Stará sa o spokojnosť hostí.
• Dodržiava štandardné postupy obsluhy a poskytovania služieb
• Je oboznámený s obsahom nápojového lístka.
• V styku s hosťom je prívetivý, usmieva sa a využíva svoj osobný prístup k hosťom na ovplyvnenie ich spokojnosti.

Možnosť stravovania a zamestnaneckého ubytovania.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Hotel Château Bela, člen historického hotela Europy a zároveň najromantickejší hotel Európy, ktorý je dokonale zreštaurovaný, luxusný barokový kaštieľ nachádzajúci sa na malebnom juhu Slovenska, len 10km od mestečka Štúrovo.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3393024  Posting date: 11.6.2021  Basic salary component (gross): 850 EUR/mesiac