Honeywell Partizánske - výroba oceľových rukavíc (práca vhodnejšia pre ženy)

Honeywell Staffing Team

Miesto práce
okres Partizánske
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Z dôvodu rozširovania výroby hľadáme kandidátov na zaujímavú pozíciu do výroby oceľových rukavíc. Pridajte sa do stabilného tímu.
Vašou náplňou práce bude:
*výroba (zváranie) oceľových rukavíc na jednobodových zváračkách,
*dodržiavanie technologických postupov, procesov a noriem,
*iné pomocné práce pri výrobe oceľových rukavíc.
Pracuje sa v 2- zmennej prevádzke.

Čo u nás nájdete?
*Stabilnú prácu, výplatu každý mesiac včas a k tomu bonusy za výkon a kvalitu.
*Príspevok do 3. dôchodkového piliera a tiež príspevok na dopravu do výšky až 60%.
*Stravovanie vo vlastnej jedálni –raňajky, obedy, desiaty. Obed je u nás za 0,85 EUR.
*Bohatý sociálny program (zľavy do vybraných predajní, firemné akcie a výlety i s rodinnými príslušníkmi, darčekové poukážky).
*Pracovná zmluva so spoločnosťou Honeywell.
*Čisté a bezpečné pracovné prostredie.
*Zaškolenie na naše produkty, všetky ochranné pracovné pomôcky k dispozícii.
*Možnosť sa vypracovať na iné pozície vo výrobe.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

*precíznosť, spoľahlivosť,
*výborná jemná motorika,
*trpezlivosť
* práca svojim charakterom je vhodnejšia pre ženy

Spoločnosť Elster s.r.o. vyrába alebo dodáva:
• Membránové plynomery typu BK
• Rotačné piestové plynomery typ RABO, RVG-ST a IRM-3 DUO
• Kvantometer typ QA/e a Q
• Turbínové plynomery typu TRZ2, SM-RI
• Regulátory
• Ohrievače
• Testovacie zariadenia, výrobné linky
• Komponenty meracích zariadení, náhradné diely pre meracie zariadenia a regulátory
Plynomery vyrobené Elster s.r.o. potvrdzujú svoju dobrú kvalitu aj v ťažkých klimatických podmienkach.Boli napríklad použité austrálskou vedeckou expedíciou v Antarktíde.
Elster s.r.o. sa s vyše 600 zamestnancami zaraďuje medzi najväčších výrobcov plynomerov a regulátorov vstrednej a východnej Európe. Patrí k najväčším výrobcom membránových plynomerov typu BK G1,6-G6 adôležitým výrobcom rotačných piestových plynomerov.
Kvalitou a širokým rozsahom produktov si Elster s.r.o. udržiava dôveru a spokojnosť svojich zákazníkov.
ID: 3199391  Posting date: 8.3.2018  Basic wage component (gross) and other rewards: Dohodou