Hľadáme skúseného „Auto-elektrikára“

HOLLEN s.r.o.

Miesto práce
Nitra
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
Ihneď
12,5 - 15,28 EUR/hod.+1,40€/h za noc, +1,67€/h za sobotu +1,80€/h za sobotu noc +2,78€/h za nedeľu a sviatok + platíme aj čas na obed 0,5h!!!

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Nutná prax v odbore auto-elektrikár
- Nutná znalosť vyhlášky §22

- Diagnostika porúch na elektrických častiach motorových vozidiel
- Identifikácia chýb, ich koreňových príčin a následné vykonávanie opráv a údržby na elektroinštalácii
- Odstraňovanie elektrických chýb v automobiloch
- Montáž a demontáž zariadení a komponentov

- Včasné vyplácanie faktúr 10ho v mesiaci
- Férové jednanie

Informácie o výberovom konaní

Životopis posielajte na [email protected] , zavoláme Vám

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

- Technická a manuálna zručnosť, dobrý zrak a sluch
- Vodičský preukaz a vlastné auto podmienkou mimo NT
- Skúsenosti v automobilovom priemysle
- Flexibilita, zodpovednosť, spoľahlivosť
- Pracovitosť
- Možnosť výkonu nad rámec dohodnutej činnosti

HOLLEN podporuje automobilových výrobcov OEM a ich dodávateľov pri odstraňovaní nedostatkov v oblasti zabezpečovania kvality dodávaných dielov. Sme slovenská spoločnosť s nemeckým know-how v automobilovom priemysle od roku 2001. Poskytujeme služby odborne a v kvalite garantovanej v zmysle našich certifikátov a špecifických požiadaviek zákazníkov.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 3966865  Posting date: 11.9.2020  Basic salary component (gross): 12,5 EUR/hod.