Advokát

Highgate Law & Tax, s.r.o.

Miesto práce
Grösslingová, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
3 500 EUR/mesiacOd 3500 EUR/mesiac, výška mzdy dohodou podľa skúseností, vedomostí a praxe. Možnosť variabilnej zložky odmeny.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme mladého šikovného advokáta s plynulou angličtinou, ideálne s predchádzajúcou skúsenosťou z medzinárodnej advokátskej kancelárie. V našej kancelárii by ťa čakala práca prevažne so zameraním na obchodné právo, právo obchodných spoločností, M&A, zmluvné právo, IT právo, právo duševného vlastníctva, s možnosťou doplnenia aj o ďalšie právne oblasti podľa záujmu a dohody.

- kancelária v centre mesta, príjemné pracovné prostredie, teambuildingy
- mladý a dynamický kolektív
- Dlhodobosť a kontinuita spolupráce, možnosť kariérneho rastu
- Podpora vzdelávania

Prosíme zasielať životopisy v anglickom a v slovenskom jazyku e-mailom na adresu: [email protected]
Viac informácií o nás a o tom čo robíme je dostupných na www.highgate.sk .
Ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem pracovať v našej advokátskej kancelárii. Všetky životopisy budú starostlivo posúdené, kontaktovať však budeme len uchádzačov, ktorí spĺňajú nami požadované kritéria. Osobné údaje kandidátov, ktorí neuspeli vo výberovom konaní budú po jeho skončení zlikvidované v súlade s platnou reguláciou ochrany osobných údajov.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Právnické (Mgr., JUDr., LLM.)

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý
Microsoft Excel - základy

Hľadáme kolegu, ktorý je samostatný, precízny, flexibilný a pro-klientsky orientovaný, má príjemné vystupovanie, zdvorilú komunikáciu, znalosť právnych predpisov a chuť posúvať sa vpred.
Aktívna znalosť anglického jazyka na odbornej úrovni je pre nás nevyhnutnosťou. Predchádzajúca skúsenosť z medzinárodnej kancelárie je veľkou výhodou, rovnako ako špecializácia na právo duševného vlastníctva a IT právo.

Advokátska kancelária Highgate Law & Tax poskytuje právne poradenstvo lokálnej aj medzinárodnej klientele so zameraním na obchodné právo, právo obchodných spoločností, cezhraničné transakcie, blockchain, investičné fondy, dane a daňové optimalizácie.

Grösslingová 5
81109 Bratislava
ID: 4016437  Posting date: 5.1.2021  Basic salary component (gross): 3 500 EUR/mesiac