Obchodný zástupca / Sales Representative

HERO CZECH s.r.o.

Miesto práce
Prešov
Mzdové podmienky (brutto)
950 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho Slovenského tímu práve hľadáme skúseného obchodníka, ktorý by sa staral o zákazníkov tradičného trhu na východe Slovenska. Ste tímový hráč s ťahom na bránku? Druhotné vystavenie pre vás nie sú cudzí pojem, a súhlasíte s tým, že čím ich bude viac, tým lepšie? Viete, ako vyzerá ideálny plánogram a viete ho vyjednať? Ste kreatívny a radi prichádzate s návrhmi netradičných riešení? Potom možno práve vy budete vhodným kandidátom / vhodnou kandidátkou na pozíciu.

SALES REPRESENTATIVE SR

oblasť: Východné Slovensko (Prešovský a Košický kraj)

Náplň práce:

- starostlivosť o jestvujúcich zákazníkov z oblasti tradičného trhu

- vyhľadávanie nových obchodných príležitostí vo zverenej oblasti

- plnenie predajných obratov na základe stanovených ročných predajných plánov,

- zvyšovanie predajov výrobkov vo zverenom regióne,

- implementácia marketingových aktivít v mieste predaja

Požadujeme:

- min. stredoškolské vzdelanie

- praxe z predaja FMCG výhodou

- samostatnosť

- schopnosť efektívneho plánovania

- skúsenosti s vedením obchodného jednania

- vodičský preukaz sk. B

- znalosť práce s PC (Excel, Word)

Ponúkame:

- zaujímavú a samostatnú prácu s významnými značkami

- zodpovedajúce mzdové ohodnotenie

- mobilní telefon, počítač, služební vůz i k soukromým účelům

- nástup: od 1.6.2019

Požiadavky na zamestnanca

ID: 3616867  Posting date: 8.3.2019  The job comes from another website or source. Basic wage component (gross) and other rewards: 950 EUR/mesiac