Copywriter / Content specialist

Helske, s.r.o.

Miesto práce
Práca z domu
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ASAP
8 EUR/hod.Výška mzdy závisí od rozsahu spolupráce a skúseností kandidáta.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho marketingového tímu hľadáme kolegu na dlhodobú externú spoluprácu.
Medzi jeho hlavné pracovné povinnosti bude patriť:

Príprava obsahu, tvorba textov a kreatívnych ideí
Analýza cieľových skupín, výber vhodných komunikačných nástrojov
Participácia na plánovaní projektov, tvorbe časového plánu, plánovaní rozpočtu
Samostatná práca na príprave a realizácii kampaní a projektov
Produkcia podujatí a marketingových nástrojov
Aktualizácia údajov na internetových stránkach a sociálnych sieťach
Príprava prezentácií

Príležitosť na kariérny rast
Prehodnocovanie platových podmienok na pravidelnej báze
Flexibilné pracovné podmienky podľa individuálnej dohody
Možnosť odborného vzdelávania
Práca pre slovenskú, dynamicky sa rozvíjajúcu spoločnosť pôsobiacu u nás aj v zahraničí

Informácie o výberovom konaní

V prílohe, prosím, zašlite:
- referencie s textami, článkami, kreatívnymi ideami, prípadne iné relevnatné výsledky vlastnej práce
- životopis v slovenskom jazyku

Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Marketing, Masmédiá

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Počet rokov praxe

3

Vynikajúce komunikačné zručnosti sú podmienkou
Štylistické zručnosti a bezchybnosť písomného prejavu sú podmienkou
Prax v oblasti médií alebo marketingu
Dôsledný človek, so zmyslom pre detail
Schopný doťahovať veci do konca, schopný udržať si prehľad
Samostatnosť pri riešení problémov
Komunikatívna znalosť anglického jazyka

Najvyššou hodnotou spoločnosti je výroba absolútne ekologicky a zdravotne nezávadných certifikovaných produktov, ktoré svojimi unikátnymi technologickými vlastnosťami, predstavujú jedinečné a patentom chránené spojenie najmodernejších poznatkov, ekologických princípov a novodobých inovácií. Vďaka nášmu vlastnému vývojovému a výskumnému centru, je tak spoločnosť schopná vyvíjať produkty, ktoré pomáhajú firmám a domácnostiam priamo znižovať spotrebu energií a uhlíkovej stopy, čím je chránené prírodné bohatstvo a životné prostredie.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3881463  Posting date: 28.2.2020  Basic salary component (gross): 8 EUR/hod.