PLC programátor – so zameraním na automatizáciu

Miesto práce
Bratislavská, Trenčín-Zlatovce
1 590 EUR/mesiacmin. 1590 Eur brutto + 20% variabilná zložka mzdy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do tímu oddelenia automatizácie v Trenčíne hľadáme technicky zdatného a spoľahlivého kolegu, ktorý je zároveň tímovým hráčom a bude zodpovedať za:
• implementáciu softvéru do výrobných zariadení s ohľadom na ochranu údajov, bezpečnosť a dostupnosť údajov,
• konfiguráciu / správu softvéru s ohľadom na platné bezpečnostné a ochranné predpisy spoločnosti,
• monitorovanie a optimalizáciu systému pomocou vhodného systému riadenia,
• podporu prvotných obhliadok zariadení na základe interných a externých požiadaviek,
• vyvíjanie, simulovanie, implementovanie a testovanie riadiacich programov pre PLC zariadenia,
• prevádzku riadiacich systémov a odstraňovanie porúch,
• oživovanie automatizačných zariadení a ich uvádzanie do prevádzky,
• diagnostikovanie porúch a ich odstraňovanie s dôrazom na minimalizovanie odstávok,
• vytváranie vizualizácií technologického procesu pomocou špecializovaného softvéru,
• vytváranie a vedenie technickej dokumentácie k programom.

- práca v príjemnom kolektíve
- stabilita nadnárodnej spoločnosti
- možnosť spolupracovať na zaujímavých projektoch
- ďalšie odborné vzdelávanie, firemné akcie
- 13. a 14. plat podľa hospodárskeho výsledku spoločnosti

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Počet rokov praxe

2

- podmienkou je aktívna komunikácia v AJ
- schopnosť riešiť ad hoc problémy
- komunikačné schopnosti
- technické myslenie, skúsenosti s technickou dokumentáciou,
- orientácia na trhu relevantných technológií
- nutná skúsenosť s programovaním PLC Beckhoff a SIEMENS – TwinCat a TIA PORTAL
- programovanie priemyselných robotov (ABB a KUKA) výhodou
- znalosť čítania technickej dokumentácie – elektrické a pneumatické schémy
- predchádzajúce skúsenosti s výrobnými technológiami sú výhodou
- kontrola a organizácia úloh interne a externe prostredie, organizačné schopnosti…..
- odborná prax na pozícií PLC programátor - min. 2 roky
- prehľad v oblasti PLC systémov, znalosť teórie riadenia procesov, znalosť meracích a akčných členov
- flexibilita
- zodpovednosť
- rozvážnosť, logické myslenie

Spoločnosť HELLA je globálne pôsobiaci rodinný podnik s okolo 36 000 zamestnancami a viac ako 125 pobočkami vo viac ako 35 krajinách. Koncern HELLA vyvíja a vyrába komponenty a systémy svetelnej techniky a elektroniky v obchodnej oblasti automobilového priemyslu. HELLA okrem toho disponuje jednou z najväčších obchodných organizácií pre automobilové súčiastky, príslušenstvo, diagnostiku a servisné služby v Európe. V segmente špeciálnych produktov HELLA vyvíja výrobky pre špeciálne vozidlá a úplne nezávislé produkty, ako napríklad osvetlenie ulíc a priemyselné osvetlenie. V podniku so zahraničnou majetkovou účasťou vznikajú okrem toho kompletné moduly pre automobily, klimatizačné systémy a palubnú kabeláž. S približne 7 000 zamestnancami v oblasti výskumu a vývoja patrí HELLA k významným tvorcom inovácií na trhu.
Patrí tak medzi 40 najvýznamnejších svetových automobilových subdodávateľov ako aj medzi 100 najväčších nemeckých priemyselných podnikov.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Romana Piterková
Tel.: +421902951133
E-mail: poslať životopis
ID: 4015705  Posting date: 4.2.2021  Basic salary component (gross): 1 590 EUR/mesiac