Technológ

Miesto práce
Nitriansky kraj
Mzdové podmienky (brutto)
1 550 EUR/mesiac

* Uvedená výška mzdy predstavuje minimálnu garantovanú sumu základnej zložky mzdy vzťahujúcej sa na uvedenú pracovnú pozíciu. Finálna úroveň základnej zložky mzdy závisí od individuálnych schopností a skúseností vybraného kandidáta.

Do nášho tímu kvality hľadáme šikovného a proaktívneho kolegu, ktorého úlohou bude pripravovať, kontrolovať a aktualizovať technologické postupy výroby piva/cidera, sanitačné postupy, receptúry vo výrobe piva/cidera a špecifikácie pív. Aktívne bude spolupracovať s inými oddeleniami na inováciách a ich implementácii do existujúceho výrobného procesu z pohľadu výroby.

Náplň práce

• Dodržiavanie BOZP a aktívne sa zapájať do zlepšovania celopodnikovej bezpečnosti;
• Spolupracovať na inovačných a technologických projektoch; vytvárať a definovať nové postupy a receptúry pre inovácie v súlade s existujúcimi štandardami;
• Pripravovať a aktualizovať interné smernice týkajúce sa technológie výroby piva/cidera; sledovať dodržiavanie technologických postupov popísaných v platnej dokumentácii; spolupracovať na znižovaní všetkých materiálových a kvalitatívnych strát naprieč celým oddelením produkcie piva;
• Aktívne využívať TPM a iné nástroje na riešenie problémov spojených s technológiu a kvalitou výrobkov s cieľom vyrábať pivo/cider/inovácie konštantnej kvality;
• Aktívne členstvo a práca v PQ pilieri;
• Poskytovať a vymieňať informácie súvisiace s pracovnou činnosťou v rámci podniku aj mimo neho (dodávatelia, externé laboratóriá a ústavy, Heineken komunita);
• Pripravovať pravidelné reporty a reporty na požiadanie nadriadeného;
• Participovať na externých auditoch u dodávateľov a aj na interných auditoch (TPM, ISO, spojený audit. ).
• Zamestnanec je členom tímu bezpečnosti potravín, podľa požiadavky normy ISO 22 000

Požiadavky na uchádzača

• Pokročilé analytické myslenie
• Výborné komunikačné zručnosti a tímové nastavenie spolupráce pri riešení rôznorodých situácii
• Organizačné schopnosti, samostatnosť a proaktivita
• Znalosť angličtiny minimálne na úrovni B2
• Vysokoškolské vzdelanie potravinárskeho, chemického alebo biochemického zamerania.

Termín nástupu

Ihneď

Informácie o odmeňovaní

Základná hrubá mesačná mzda od 1 550 € v závislosti od skúseností uchádzača + ročný bonus až do výšky 14% podľa plnenia cieľov.

Čo ponúkame naviac

• Zamestnanie v stabilnej medzinárodnej spoločnosti
• Zamestnanecké pivo – prepravka piva na mesiac
• 225 EUR vo forme benefitov podľa vlastného výberu (kultúra, šport, vzdelávanie, wellness)
• Stravovanie prostredníctvom stravovacej karty, denné stravné v hodnote 4 EUR
• Finančná odmena za úspešné odporúčanie nového zamestnanca (od 200 €)

Heineken Slovensko je spoločnosťou všetkých. Spoločne prispievame k vytváraniu a rozvíjaniu kultúry, ktorá je bezpečná, starostlivá a otvorená pre každého. Sme viac ako 20 rokov lídrom na slovenskom pivnom trhu so stabilným trhovým podielom na úrovni približne 40 % a s viac ako 500 zamestnancami. Aktívne hľadáme príležitosti inšpirovať sa našimi kolegyňami, kolegami a konštruktívne vyjadrujeme svoj názor, pričom podporujeme a počúvame názory iných.
Heineken Slovensko a.s., je súčasťou jednej z najväčších pivovarníckych skupín na svete – HEINEKEN N.V. Spolu so značkou Heineken, vlajkovou loďou portfólia spoločnosti, HEINEKEN na Slovensku predáva najhodnotnejšiu slovenskú pivnú značku Zlatý Bažant, ďalšie silné slovenské značky Corgoň a Kelt, regionálny Martiner, ako i niektoré známe zahraničné značky – Krušovice, Starobrno a Desperados. Od roku 2015 sa HEINEKEN Slovensko stal výrobcom najpredávanejšieho cideru na svete, značky Strongbow, ktorý vyrába v pivovare Hurbanovo a dodáva na trhy strednej a východnej Európy.

Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti

Výroba potravín, nápojov a tabakových výrobkov

Kontakt

Kontaktná osoba: Zuzana Lukáčová
E-mail: poslať životopis
ID: 4074290  Posting date: 4.5.2021  The job comes from another website or source. Basic salary component (gross): 1 550 EUR/mesiac