Administrátor v logistike

Miesto práce
Hurbanovo
plný úväzok
Náplň práce
Do nášho tímu hľadáme proaktívneho a komunikatívneho kolegu alebo kolegyňu s novými nápadmi, ktorý je schopný samostatne riešiť problémy počas každodenného výkonu práce v oblasti logistiky.

Práca na 2 smeny.

Náplň bežného dňa:
- Riadiť pohyb kamiónov v areáli pivovaru tak, aby bola zachovaná bezpečnosť v pivovare ako aj plynulý proces vykladania a nakladania
- Spustenie check-in procesu pre prichádzajúce kamióny v súlade s pracovným postupom
- Vykonávať podrobnú kontrolu, príjem, skladovanie a výdaj zverených materiálov a tovarov podľa predpisov spoločnosti
- Manipulovať so zverenými tovarom a materiálmi s cieľom zabezpečovať ich dodanie v požadovanom čase, množstve a kvalite pre potreby interných a externých zákazníkov
- Dodržiavať stanovené interné pravidlá a postupy skladového hospodárstva s ohľadom na kvalitu materiálov a tovarov (FEFO/FIFO)
- Aktívna práca so systémov EWM, so skenerom v rámci check-in procesu
- Riadiť odpadové hospodárstvo na jemu zverenom úseku
- Používať filozofiu, princípy, metodológiu a zásady TPM v rámci pridelenej oblasti zodpovednosti

Požiadavky na uchádzača
- stredoškolské vzdelanie,
- počítačové zručnosti:
MS Office - pokročilý
znalosť SAP MM je výhodou
- znalosť EWM procesov a systémov je výhodou
- vítaná je prax v odbore
- vítaná je angličtina – úroveň začiatočník

Termín nástupu
Marec 2021

Čo ponúkame navyše
• Zamestnanie v stabilnej medzinárodnej spoločnosti
• Zľavy na nákup produktov v našich firemných predajniach
• Zamestnanecké pivo – prepravka piva na mesiac
• Kávička na každý deň
• 225 EUR vo forme benefitov podľa vlastného výberu (kultúra, šport, vzdelávanie, wellness)
• Stravovanie prostredníctvom stravovacej karty, denné stravné v hodnote 4 EUR
• Finančná odmena za úspešné odporúčanie nového zamestnanca

Informácie o odmeňovaní
Základná hrubá mesačná mzda od 700€ plus mesačný výkonnostný bonus až do výšky 14%.

Heineken Slovensko je spoločnosťou všetkých. Spoločne prispievame k vytváraniu a rozvíjaniu kultúry, ktorá je bezpečná, starostlivá a otvorená pre každého. Sme viac ako 20 rokov lídrom na slovenskom pivnom trhu so stabilným trhovým podielom na úrovni približne 40 % a s viac ako 500 zamestnancami. Aktívne hľadáme príležitosti inšpirovať sa našimi kolegyňami, kolegami a konštruktívne vyjadrujeme svoj názor, pričom podporujeme a počúvame názory iných.
Heineken Slovensko a.s., je súčasťou jednej z najväčších pivovarníckych skupín na svete – HEINEKEN N.V. Spolu so značkou Heineken, vlajkovou loďou portfólia spoločnosti, HEINEKEN na Slovensku predáva najhodnotnejšiu slovenskú pivnú značku Zlatý Bažant, ďalšie silné slovenské značky Corgoň a Kelt, regionálny Martiner, ako i niektoré známe zahraničné značky – Krušovice, Starobrno a Desperados. Od roku 2015 sa HEINEKEN Slovensko stal výrobcom najpredávanejšieho cideru na svete, značky Strongbow, ktorý vyrába v pivovare Hurbanovo a dodáva na trhy strednej a východnej Európy.

Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti

Výroba potravín, nápojov a tabakových výrobkov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Nicole Slašťanová
Tel.: +421905525261
E-mail: poslať životopis
ID: 4028638  Posting date: 3.2.2021  The job comes from another website or source.