Technik (obsluha strojov) na plniacej linke

Miesto práce
Hurbanovo
plný úväzok
Náplň práce

Do nášho tímu hľadáme šikovného kolegu, ktorého úlohou bude samostatne obsluhovať stroje na plniacej linke a udržiavať procesy plnenia piva.

Náplň bežného dňa:

• Riadiť sa denným plánom plniacej linky
• Zaznamenávať údaje o stratách na linke
• Vytvárať štandardy a kontrolovať existujúce
• Riadiť sa štandardmi plniacej linky
• Dodržiavať zásady bezpečnosti práce
• Pravidelne vykonávať kontroly kvality
• Vykonávať základnú údržbu na stroji (čistenie, mazanie, kontrola)
• Aktívne sa zúčastňovať na generálnych alebo väčších opravách

Práca je na 3 zmeny.

Požiadavky na uchádzača

• Zdravotný preukaz pracovníka v potravinárstve
• SŠ vzdelanie - technický smer výhodou
• Počítačové zručnosti - Excel - základy
• SAP - výhodou
• technické myslenie

Termín nástupu

Ihneď

Informácie o odmeňovaní

• Základná hrubá mzda vo výške 690 € + zmenové príplatky a výkonnostný mesačný bonus až do 14%

Čo ponúkame navyše

• Zamestnanie v stabilnej medzinárodnej spoločnosti
• Zľavy na nákup produktov v našich firemných predajniach
• Zamestnanecké pivo – prepravka piva na mesiac
• Kávička na každý deň
• Príplatky nad rámec zákonníka práce
• 185 EUR vo forme benefitov podľa vlastného výberu (kultúra, šport, vzdelávanie, wellness)
• Stravovanie prostredníctvom stravovacej karty, denné stravné v hodnote 4 EUR
• Finančná odmena za úspešné odporúčanie nového zamestnanca (od 200 €)
• Extra úrazové poistenie počas pracovnej doby
• Pravidelný letný a zimný balíček pracovného oblečenia a čistiace prostriedky

Heineken Slovensko je spoločnosťou všetkých. Spoločne prispievame k vytváraniu a rozvíjaniu kultúry, ktorá je bezpečná, starostlivá a otvorená pre každého. Sme viac ako 20 rokov lídrom na slovenskom pivnom trhu so stabilným trhovým podielom na úrovni približne 40 % a s viac ako 500 zamestnancami. Aktívne hľadáme príležitosti inšpirovať sa našimi kolegyňami, kolegami a konštruktívne vyjadrujeme svoj názor, pričom podporujeme a počúvame názory iných.
Heineken Slovensko a.s., je súčasťou jednej z najväčších pivovarníckych skupín na svete – HEINEKEN N.V. Spolu so značkou Heineken, vlajkovou loďou portfólia spoločnosti, HEINEKEN na Slovensku predáva najhodnotnejšiu slovenskú pivnú značku Zlatý Bažant, ďalšie silné slovenské značky Corgoň a Kelt, regionálny Martiner, ako i niektoré známe zahraničné značky – Krušovice, Starobrno a Desperados. Od roku 2015 sa HEINEKEN Slovensko stal výrobcom najpredávanejšieho cideru na svete, značky Strongbow, ktorý vyrába v pivovare Hurbanovo a dodáva na trhy strednej a východnej Európy.

Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti

Výroba potravín, nápojov a tabakových výrobkov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Nicole Slašťanová
Tel.: +421905525261
E-mail: poslať životopis
ID: 3359596  Posting date: 12.4.2018  The job comes from another website or source.