950 - 1 200 EUR

Asistentka / Asistent predaja Heavy Tools

HEAVY TOOLS SLOVAKIA s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
ihneď
Celková mzda (brutto)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do našej rozrastajúcej sa spoločnosti Heavy Tools v Bratislavskom Avione a v Auparku hľadáme Asistentky / Asistentov predaja.

Tvojou prácou bude:
- predaj a poradenstvo zákazníkom
- komunikácia so zákazníkmi
- práca s pokladňou
- práca spojená s prijatím tovaru a presunmi tovaru
- dopĺňanie tovaru zo skladu na predajňu
- merchandising

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

769 € hrubá mzda (základná zložka) + pohyblivé zložky a odmeny, spolu v priemere 950-1200 € brutto/mesačne

- práca v stabilnej, rýchlo rozvýjajucej sa spoločnosti
- nákup tovaru za zvýhodnené ceny
- vianočné poukážky
- príjemné pracovné prostredie, práca v mladom a priateľskom kolektíve
- možnosť kariérneho postupu
- pracovná doba vo forme krátkeho/dlhého týždňa
- pracovné oblečenie

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Heavy Tools je rozhodujúca značka odevného priemyslu, na medzinárodných trhoch si nepretržito rozširuje dostupnosť svojich produktov.
Svoje produkty ponúka takým ženám a mužom, ktorí milujú klasické strihy a sledujú aktuálne trendy v súčasnosti.
Za svoje úspechy vďačí firma kladnému postoju k zákazníkom a lojalite svojich zamestnancov. Našim cieľom je, obslúžiť svojich zákazníkov na najvyššej úrovni.

www.heavytools.sk

Nám. sv. Imricha 923/21
943 01 Štúrovo
ID: 3791388   Posting date: 20.10.2019   Basic wage component (gross) and other rewards:   769 € hrubá mzda (základná zložka) + pohyblivé zložky a odmeny, spolu v priemere 950-1200 € brutto/mesačne