Full Stack Developer

HEADSCOUT s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
Dohodou
2 200 EUR/mesiaca viac podľa rokov praxe a skúseností, u seniorných kandidátov primerané platové ohodnotenie.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme kandidáta na pozíciu Full stack Developer do stabilného tímu bankovej spoločnosti, ktorá má
ambíciu stať sa lídrom v oblasti technológií v rámci Internet bankingu. Budete mať možnosť pracovať na
novom, veľkom a veľmi zaujímavom projekte.

Na tejto pozícií budete:
- Zodpovedať za vývoj webových aplikácií
- Spolupodieľať sa pri kľúčovej premene frontendov banky
- Mať možnosť sebarealizácie pri vývoji aplikácií
- Získavať nové skúseností s prácou s modernými technológiami
- Implementovať softvérové zmeny
- Prispievať vlastnými návrhmi na zlepšenia aplikácií
- Analyzovať problémy, navrhovať možné riešenia, poskytovať podporu pri odstraňovaní chýb
- Zaúčať juniornejších kolegov
- Spolupracovať so zahraničnými kolegami

- Práca v stabilnej, modernej spoločnosti
- Tvorivá práca na významných a zaujímavých projektoch
- Priateľský kolegovia a nadštandardné pracovné prostredie
- Dni voľna nad rámec dovolenky
- Multisport karta
- Rôzne finančné benefity
- Možnosť pracovať home-office
- Individuálny prístup k rozvoju zamestnancov
- Práca s modernými technológiami a odborné školenia

V prípade, že Vás pracovná pozícia oslovila, neváhajte nás kontaktovať zaslaním Vášho životopisu na e-mail adresu:
[email protected]

Spoločnosť bude kontaktovať len vybraných uchádzačov.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Informačné technológie

Pozíciu obsadzujeme pre nášho klienta.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Počet rokov praxe

3

- Vzdelanie v odbore Informačné technológie
- Skúsenosti na obdobnej pozícii
- Anglický jazyk – komunikatívna úroveň
- Vysoká znalosť JAVA (Spring) a základy Javascript (React+Bootstrap+npm), alebo základy Java (Spring)
vysoká znalosť Javascript (React+Bootstrap+npm).
- SQL, Web services, Continuous Integration (Git), UML, design patterns

HEADSCOUT s.r.o. je personálna spoločnosť, ktorá sa zameriava na recruitment a headhunting najlepších profesionálov naprieč všetkými odvetviami a oblasťami. Najrýchlejšie rozvíjajúca sa personálna spoločnosť s dôrazom na kvalitu a rýchlosť poskytovaných služieb. V súčasnosti nám dôveruje viac ako 70 medzinárodných klientov.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3985554  Posting date: 19.1.2021  Basic salary component (gross): 2 200 EUR/mesiac