Recepčná pre novo-postavené biznis centrum

HEADSCOUT s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
01.03.2018
Mzdové podmienky (brutto)
650-700€ brutto

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme šikovnú recepčnú pre infopult do nového biznis centra v Bratislave na Karadžičovej ulici.
Nástup 1.3.2018
* záujemkyne prosíme zaslať CV spolu s aktuálnou fotografiou

- podávanie informácií návštevníkom bizniscentra
- vybavovanie telefonátov
- riešenie e-mailovej dokumentácie
- preberanie došlej a odchádzajúcej pošty
- plnenie ďalších úloh podľa potrieb pozície
- pracovné zmeny (ranná 7:00-15:00, 11:00-19:00)
- práce nie je vhodná pre študentov dennej formy štúdia

- Nenáročná práca v príjemnom kolektíve
- Príjemné, nové a moderné pracovné prostredie
- Príspevok na stravu vo výške 4,50€ deň
- Práca pre medzinárodnú spoločnosť
- Možnosť odmeny vo výške 1-násobku platu

V prípade, že Vás pracovná pozícia oslovila, neváhajte nás kontaktovať zaslaním Vášho životopisu na e-mail adresu: [email protected]

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Iné neuvedené oblasti

Pozíciu obsadzujeme pre klienta.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

- príjemné vystupovanie
- anglický jazyk na komunikatívnej úrovni výhodou, nie podmienkou
- dobrá organizácia práce
- proaktivita, ochota pracovať

HEADSCOUT s.r.o. je personálna spoločnosť, ktorá sa zameriava na recruitment a headhunting najlepších profesionálov naprieč všetkými odvetviami a oblasťami. Najrýchlejšie rozvíjajúca sa personálna spoločnosť s dôrazom na kvalitu a rýchlosť poskytovaných služieb. V súčasnosti nám dôveruje viac ako 70 medzinárodných klientov.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3124281  Posting date: 12.2.2018  Basic wage component (gross) and other rewards: 650-700€ brutto