Predajca zabezpečovacej techniky

Hays Czech Republic, s.r.o. - Resideo

Miesto práce
Bratislava
Mzdové podmienky (brutto)
1 400 - 1 600 EUR/mesiac1400 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Na našu pobočku ADI Global Distribution v Bratislave hľadáme šikovného kandidáta na pozíciu Predajca zabezpečovacej techniky (Inside Sales Representative).

Kto sme?

Sme ADI Global Distribution, popredný dovozca a distribútor bezpečnostných techno­lógií pôsobiaci na českom a slovenskom trhu už viac než 25 rokov. V roku 2003 sme sa stali súčasťou spoločnosti Honeywell, ktorej pro­dukty tvoria značnú časť nášho sortimentu. V októbri 2018 spoločnosť Honeywell Inter­national Inc. uskutočnila zámer odštiepiť svoju časť Homes a ADI Global Distribu­tion. Stali sme sa tak súčasťou samostatnej, verejne obchodovanej spoločnosti RESIDEO.

Uspešný kandidát bude mať nasledovné zodpovednosti:

Komunikácia so zákazníkom, vyjednávanie podmienok spolupráce, aktívne oslovovanie, akvizície
Starostlivosť o zverených zákazníkov
Vypracovávanie cenových ponúk podľa technického zadania
Zhromažďovanie požiadaviek zákazníkov /evidencia dopytov – aktívny prieskum trhu/
Monitoring sortimentu a služieb ponúkaných konkurenčnými spoločnosťami
Spolupráca pri zabezpečovaní prezentácií, výstav, príprava reklamných materiálov
Propagácia a vylepšovanie imidžu spoločnosti
Komunikácia s dodávateľmi v oblasti zabezpečovacích systémov /z Brna, občas priamo s výrobcami/
Sledovanie obchodu a kategorizácia zákazníkov do cenových skupín
Zjednávanie výhodnejších obchodných podmienok, stanovenie sortimentu do akcií a do výpredajov, návrh predajných cien tohto sortimentu
Podpora predaja výrobkov, sledovanie pohybu zásob a najfrekventovanejšie pohyby produktov
Fakturácia

Čo očakávame:

stredoškolské vzdelanie
minimum 1 rok skúsenosti z obchodu / predaja techniky, ideálne z oblasti zabezpečovacích systémov
vodičský preukaz sk. B
znalosť práce s balíkom MS Office
anglický jazyk na mierne pokročilej úrovni
orientácia na zákazníka, komunikačné schopnosti
iniciatíva, orientácia na výsledky
zodpovednosť a spoľahlivosť

Čo ponúkame:

stabilná práca v príjemnom prostredí
možnosti rozvoja
stravné lístky nad rámec zákona
nápoje na pracovisku
flexibilná pracovná doba
príspevok na dôchodkové poistenie
firemné akcie

Požiadavky na zamestnanca

ID: 3688289  Posting date: 6.6.2019  The job comes from another website or source. Basic wage component (gross) and other rewards: 1 400 - 1 600 EUR/mesiac1400 EUR/mesiac