Area manager Košice

Havlíkova přírodní apotéka

Miesto práce
Košice, Košice
Mzdové podmienky (brutto)
1 000 - 1 200 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Chceš doplniť novo vznikajúci tím? Do nášho SK tímu hľadáme novú kolegyňu alebo kolegu na pozíciu Area sales managera pre región Košice a Nitra.

Čo by ste mali spĺňať?

  • Požadujeme skúsenosť na podobnej pozícii minimálne 1 rok alebo skúsenosti na pozícii Store managera 3 roky
  • Veľmi silné obchodné a organizačné schopnosti
  • Zameranie na plnenie cieľov
  • Schopnosť aktívne školiť predané školenie na zverených predajniach
  • Pozitívne myslenie, vedieť motivovať celý tím
  • Budete potrebovať skúsenosti s vedením tímu
  • K svojej práci určite potrebujete komunikačné a vyjednávacie schopnosti a samostatnosť
  • Užívateľskú znalosť práce na PC

Požadujeme:

  • Realizácia obchodnej stratégie a predajných cieľov spoločnosti prostredníctvom vedenia a kontroly 2 zverených predajní
  • Zodpovednosť za plnenie určených predajných targetov a za kontrolu predajní (funkčnosť, dochádzku, personál)
  • Aktívna podpora pre zážitok z nákupu – rast hodnoty značky
  • Kontrola dodržovania manuálov a štandardov na predajniach
  • Spoluorganizácia školenia zamestnancov predajní
  • Zaistenie spätnej väzby z predajní
  • Vytváranie a kontrola dodržovania manuálov, procesov predaja a štandardov na predajniach
  • Spoluvytváranie propagačných akcií a kampaní v úzkej spolupráci s marketingovým oddelením
  • Analýza predajného portfolia na predajniach, skladové zásoby, tržby
  • Slovenský jazyk na úrovni rodeného hovoriaceho
  • Tímový duch, nadšenie pre značku, proaktivita a odolnosť proti stresu
  • Reprezentatívny vzhľad

Ponúkame:

  • Menší byt pre vlastné využitie v Košiciach (hradíte si len energie)
  • Sebarealizácia vo firme s atraktívnym portfóliom produktov
  • Možnosť podieľať sa na rozvoji značky a nových produktov
  • Výkonnostné bonusy k základnej mzde
  • Možnosť osobného rastu - firma sa dynamicky rozvíji
  • Zľavu na firemné produkty
  • Produktové a rozvojové školenie v Prahe

Požiadavky na zamestnanca

ID: 4368698  Posting date: 28.6.2022  The job comes from another website or source. Basic salary component (gross): 1 000 EUR/mesiac