Hľadáme kolegu na pozíciu Vodič!

HAVI Logistics s.r.o.

Miesto práce
Ivana Krasku 31, 917 05 Trnava-Modranka
Termín nástupu
Ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1000 EUR + príplatky + kvartálne odmeny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

-Práca vodiča nákladnej kamiónovej dopravy v rámci Slovenskej republiky a Moravy
-Distribúcia potravinárskeho tovaru pre klientov HAVI na pravidelných opakujúcich sa trasách
-Vopred stanovený plán zmien, každá jazda začína a končí v Trnave
-Jazdí sa na Frigo súpravách zn.Scania

-práca v nadnárodnej spoločnosti
-mzda vyplatená do 6. dňa v mesiaci
-kvartálny výkonnostný bonus
- príplatky za prácu cez sviatok, cez víkendy a za prácu v noci
- príspevok na dopravu 20€ /mesiac
-3 dni voľna nad dovolenkový štandard
-zabezpečenie potrebných školení
-stravné lístky-3,60 €
-darčekové poukážky
-„Poistenie zodpovednosti za škodu spôsobenú zamestnávateľovi“ hradené zamestnávateľom
-pracovné oblečenie a obuv hradené zamestnávateľom
-pravidelné ročné navyšovanie mzdy
-účasť na firemných podujatiach- letná akcia, vianočný večierok
-príspevok pri pracovných výročiach
-darčekové poukažky

Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem, ale kontaktovať budeme iba kandidátov, ktorí postúpia do užšieho výberu!

Údaje, ktoré nám poskytnete starostlivo posúdime a spracujeme v súlade so zákonom o ochrane osobných údajov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

Logistika, doprava

Vodičský preukaz

C, E

-Platné vodičské oprávnenia skupiny C, C + E
-Platné psychologické vyšetrenie
-Zdravotná spôsobilosť
-Platná tachografová karta na digitálny tachograf
-Zdravotný preukaz na prácu s potravinami – nie je podmienkou, dá sa spraviť pri nástupe
-Kvalifikačná karta vodiča nákladnej dopravy

HAVI Logistics s.r.o je medzinárodná logistická spoločnosť špecializujúca sa na skladovanie a logistiku potravinového aj nepotravinového sortimentu s dôrazom na vysokú kvalitu štandardov. Spoločnosť pôsobí na lokálnom trhu od roku 2009 www.havi.com

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3191833  Posting date: 29.5.2018  Basic wage component (gross) and other rewards: 1000 EUR + príplatky + kvartálne odmeny