Pomocný stavební pracovník/omítkář/štukatér

HAUS365 GmbH & Co.KG

Místo práce
Německo
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
2 600 - 3 200 EUR/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Jsme generální dodavatel staveb na klíč, působící převážně v Německu.

Hledáme šikovné, manuálně zručné pracovníky s ochotou pracovat v Bavorsku (Mnichov a okolí), se zkušenostmi na stavbě.

Pokud hledáte stabilní zaměstnání, jistý výdělek a férové podmínky, neváhejte a ozvěte se, možná hledáme právě Vás!

Co vás čeká?

Pomocný stavební omítkář/štukatér

- příprava, měření, oprava stěn, špricování, omítníky

- přidavačské práce, nanášení jedné nebo několika vrstev omítky na vnitřní zdi a stropy

- přípravné a dokončovací stavební práce, nanášení ochranných a dekorativních nátěrů

- míchání směsí pro výrobu malt, betonů a lehčených betonů z připravené suché směsi

- příprava malty, sádry i jiných materiálů a pomůcek pro štukatérské práce

- zhotovování šablon pro profilování

- osazování sádrových a jiných štukatérských prvků a jejich začištění

Pomocný stavební pracovník

- přípravné pomocné stavební práce

- obsluha jednoduché stavební mechanizace

- zemní práce při přípravě a úpravě terénu

- přidavačské práce, pomoc zedníkům, tesařům, omítkářům, sádrokartonářům

Pomocný stavební sádrokartonář

- montáž konstrukcí stěn, předstěn a podhledů

- osazování tepelné a zvukové izolace

- měření, řezání a montáž sádrokartonových desek

- tmelení, úprava spár, broušení

- finální povrchové úpravy

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít?

- zkušenosti na stavbě podmínkou

- zkušenosti s ruční, strojovou pilou a dalším nářadím

- flexibilita

- všeobecná manuální zručnost

- velmi dobrý zdravotní stav

- podmínkou: vlastnit řidičký průkaz sk.B a mít vlastní automobil

- spolehlivost

- ZŠ vzdělání

- německý jazyk není vyžadován, na stavbě se mluví česky, slovensky, ukrajinsky a rusky

Co vám můžeme nabídnout?

- zajištěné ubytování v místě výkonu (Feldkirchen-Westerham)

- navýšení mzdy v případě dobrých výkonů

- zdravotní pojištění v německé a české (popř. slovenské) zdravotní pojišťovny

- v případě nároku asistence při zajištění přídavků na děti (219,00 € / 5.650,- Kč měsíčně á dítě)

- garantovaná německá mzda:

- pomocný stavební omítkář/štukatér: 12,85 € / 331,- Kč na hodinu

- pomocný stavební pracovník: 12,85 € / 331,- Kč na hodinu

- pomocný stavební sádrokartonář: 12,85 € / 331,- Kč na hodinu

- stavební omítkář/štukatér s výučním listem v oboru uznaným v Německu: 15,70 € / 400 Kč na hodinu

Informace o firmě najdete na www.HAUS365.cz; www.HAUS365.eu

Informace o náboru

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano
ID: 4150014  Posting date: 26.8.2021  The job comes from another website or source. Basic salary component (gross): 2 600 EUR/měsíc